Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODEL:
- LITEDOCK EXTREME
- ČASŤ #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Rukoväť Iridium Extreme bezpečne zapadá do dokovacej stanice s jednoduchým mechanizmom kliknutia na uzamknutie, ktorý sa dá vložiť a vybrať stlačením tlačidla. Je úmyselne navrhnutá tak, aby ste mohli využiť SOS núdzové volanie, s integrovanou schopnosťou GPS prepojenia, ktorá vám umožňuje pripojiť externú GPS anténu k doku. Dok tiež umožňuje používať bočný prenosný handsfree jack na hlasové hovory (vyžaduje, aby zákazník použil káblové slúchadlo, ktoré je súčasťou balenia s rukoväťami Iridium 9575).
Beam LiteDOCK Extreme obsahuje USB dátový port, nabíjanie telefónu, integrovanú anténu Iridium a GPS, čo umožňuje trvale pripojiť všetky anténne káble a napájanie k dokovacej stanici, pripravené na použitie.
Tento dok je navrhnutý tak, aby bol "extrémne" nízkonákladový. LiteDOCK drží satelitný telefón Iridium 9575 Extreme, prichádza s RAM držiakom pre jednoduchú montáž a je navrhnutý na použitie so štandardnými príslušenstvami pre rukoväť Extreme na nabíjanie a hovory cez handsfree headset. Dok tiež umožňuje jednoduchý prístup k núdzovému tlačidlu a prostredníctvom pripojení antény Iridium a GPS môže poskytnúť veľmi dobré pokrytie v interiéri. Dok tiež obsahuje integrovanú GPS prepojovaciu anténu na podporu externého GPS antény. Takže všetko sledovanie GPS Extreme a núdzové upozornenia sú plne podporované v LiteDOCK.
Specifications
| MODEL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ČASŤ # | EXTRMLD |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| VLASTNOSTI | IRIDIUM CERTIFIED |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| WIDTH | 82.2 mm (3.24 palca) |
| VÁHA | 0,375 kg (0,83 livre) |