Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME
- ČASŤ #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK tiež podporuje použitie voliteľného kompaktného BEAM Privacy Handset, ktorý sa môže pripevniť vedľa PotsDOCK pre väčšie pohodlie, ak je to potrebné.
Dokovacia stanica obsahuje nabíjanie telefónu, USB pripojenie pre prenos dát, integrovanú anténu, pripojenie dát a napájania, čo umožňuje trvalé pripojenie všetkých anténových káblov a napájania k doku, čím je pripravená na použitie kedykoľvek.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Bezpečne drží Iridium Extreme mobilný telefón
. Robustný dizajn a konštrukcia
. Nabíja Iridium Extreme mobilný telefón pripravený na použitie
. Integrované pripojenie antény, Iridium & GPS
. USB konektivita
POTS/RJ11
. Podporuje štandardné bezdrôtové & káblové telefóny (5 REN)
. POTS telefón môže byť prevádzkovaný 600m (2000 ft) od jednotky
. Ľahko integrované do PBX systému
. Zvonenie, obsadenie & vytáčacie tóny
. Vynikajúca kvalita hlasu
. Spracovanie čísla volania a rýchle vytáčanie
SLEDOVANIE
. Spúšťanie rýchlej GPS
. Rozhrania na BEAM's MyBuddy Extreme
PANIKA/UPRAVENIA
. Rozhrania na BEAM?s MyBuddy Location Based web aplikáciu
. Voliteľné pripojenie externého tlačidla na upozornenie
INTEGROVANÝ BLUETOOTH
. Bluetooth zabudovaný do dokovacej jednotky
. Bluetooth hands-free hlasová konektivita
ZABUDOVANÝ ZVONIČ
. Zabudovaný zvonček pre vylepšené zvonenie
HLAS, DÁTA, SMS, SBD
. Podporuje všetky Iridium hlasové, dátové, SMS & SBD služby
. Prístup k predplateným, postpaid & volaniam posádky
PRIVÁTNY TELEFÓN
. Podporuje voliteľný BEAM Privacy handset
. Automatické prijatie pri vybratí z pohára
INŠTALÁCIA
. Podporuje 9 - 32V DC napájanie
. Flexibilná inštalácia pomocou univerzálneho montážneho systému
. Dodáva sa s 100 - 240V AC balíkom
KVALITA
. Profesionálny priemyselný dizajn
. 2-ročná záruka na výmenu pre pokoj v duši
. 100% testované v továrni
. Plne certifikované, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ČASŤ # | EXTRMPD |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| WIDTH | 82.2 mm (3.24 palca) |
| DEPTH | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| VÁHA | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• Úzka kompaktná inštalácia
• Integrované Bluetooth pripojenie
• POTS/RJ11 rozhranie, dĺžka kábla až 600m/2000ft
• Hlas, SMS, SBD a prenos dát cez okruh
• Sledovanie a SOS (cez prístroj 9575)
• USB dátové rozhranie
• Príslušenstvo/senzor zapaľovania
• Napájanie 9-32V DC
• AC adaptér súčasťou 110/240 vstup
• Iridium a GPS konektory
• Kompatibilné s PABX (analógové)
• 2-ročná záruka na opravu alebo výmenu
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Obsah balenia:
PotsDOCK Extreme
AC/DC napájací adaptér
DC napájací kábel/súprava poistiek
Univerzálny montážny držiak (RAM)
Užívateľská príručka
Rýchly sprievodca