Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
TERMINÁLY BGAN | PLÁNY | DOPLNKY | PRENÁJOM | PODPORA
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 325
- ČASŤ #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
Kompaktné hlasové a širokopásmové riešenie pre vozidlá
S terminálom EXPLORER 325 BGAN sa môžete okamžite pripojiť k svetu prostredníctvom hlasu alebo dát cez Inmarsat BGAN, aj keď sa vaše vozidlo pohybuje.
Komunikácia za pohybu zaisťuje vašu schopnosť dokončiť prácu a s EXPLORER 325 nikdy nebudete mimo kontaktu, aj keď cestujete rýchlosťou až 200 km/h.
Rýchle pripojenie
Umožňuje dátové rýchlosti BGAN až do 384 kbps štandardnej IP a až 128 kbps streaming a prevádzku až do 5° elevácie, aj keď sa pohybujete rýchlosťou po nerovnom teréne.
Využite výhody rýchleho pripojenia a dôvery, že nebude prerušené pri cestovaní cez drsné prostredie.
Jednoduché nasadenie
EXPLORER 325 je tak jednoduché nasadiť - stačí umiestniť anténu na strechu vášho vozidla, pripojiť ju a váš počítač k terminálu a máte mobilný komunikačný rozbočovač.
Za chvíľu môžete byť prakticky vo svojej kancelárii. Prístup k sieti VPN, e-mail, prehliadanie webu; s pevnými cenami a bez poplatkov za roaming pri prekračovaní hraníc.
Kompaktná forma
S priemerom 35 cm, výškou 12 cm a hmotnosťou len 3,6 kg má EXPLORER 325 najmenšiu dostupnú automobilovú anténu BGAN na trhu.
Kompaktná veľkosť a cenová hladina EXPLORER 325 otvára nové aplikácie pre komunikáciu na cestách, vrátane vlakov a nákladných áut.
| Rozmery (V/Š/H) | Vysielač: 41 x 231 x 278 mm Anténa: 120/? 350 mm |
| Hmotnosť | Vysielač: 2,4 kg/anténa: 4,4 kg |
| Štandardná IP | až 384 kbps |
| Štandardný hlas | 4 kbps |
| Prémiový hlas | 3,1 kHz zvuk, 64 kbps (@elevácia >45?) |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ČASŤ # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITIA | VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFIKÁCIE | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Zahrnuté v systéme
1. Plne integrovaná anténa s automatickým sledovaním
- Farba: Biela
- Vstavané magnetické držiaky pre montáž antény
2. Vysielač a prijímač pozemných vozidiel EXPLORER.
- Štandardný ethernetový kábel (2 m/6,6 stopy)
- Súprava Začíname - Príručka pre rýchly štart, CD s návodmi
- Vstupný kábel 12/24 V DC
- Anténny kábel, koaxiálny kábel s TNC konektorom (2,7 m/8,8 stopy)
3. Thrane IP slúchadlo pripojené pomocou kolísky a stočeného kábla.
Špecifické pre variant 403721A-00520:
- GNSS: Iba GPS - žiadna podpora Glonass, Beidou alebo Galileo
- Alphasat: Funguje v EMEA, ale nepodporuje rozšírené frekvencie L-pásma pod Alphasat
Mapa pokrytia Inmarsat BGAN

Táto mapa zobrazuje očakávania spoločnosti Inmarsat týkajúce sa pokrytia po komerčnom zavedení štvrtej oblasti L-Band spoločnosti Inmarsat. Nepredstavuje záruku služby. Dostupnosť služby na okraji oblastí pokrytia kolíše v závislosti od rôznych podmienok.