Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
TERMINÁLY BGAN | PLÁNY | DOPLNKY | PRENÁJOM | PODPORA
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 727
- ČASŤ #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
Anténa Cobham BGAN EXPLORER 727 je namontovaná na streche a neustále sleduje polohy satelitov, čo zase poskytuje vysokorýchlostné širokopásmové pripojenie za každých okolností.
Vysokorýchlostné širokopásmové pripojenie na cestách
Anténa automaticky sleduje polohy satelitov, čo umožňuje vysokorýchlostné pripojenie počas pohybu. Súčasné 432 kbps dátové a telefónne hovory – dokonca aj pri rýchlostiach nad 200 km/h.
Mobilná komunikácia
Umiestnite anténu na strechu svojho vozidla, aby ste z neho urobili kompletný mobilný komunikačný uzol. Poskytuje okamžitý prístup k internetu a telefónnej sieti.
Živé vysielanie – alebo ukladanie a posielanie ďalej
Uľahčuje živé vysielanie a ukladanie a posielanie ďalej a umožňuje priame prenosy z horúcich miest sveta. Využite najvyššie rýchlosti streamovania dostupné na BGAN s BGAN X-Stream, keď je terminál v pokoji (v pauze).
Specifications
| MODEL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| ČASŤ # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITIA | VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET |
What's included
Zahrnuté v systéme
1. Plne integrovaná anténa s automatickým sledovaním (biela)
2. Vysielač a prijímač pozemných vozidiel EXPLORER
- Štandardný ethernetový kábel (5 m/16,4 stôp)
- Vstupný kábel 12/24 V DC (6 m/19,7 stôp)
- Anténne káble, COAX s konektorom TNC (2,7 m/8,8 stôp, 8 m/26 stôp)
- Súprava Začíname - Príručka pre rýchly štart, CD s návodmi
3. 403670A-00500: IP slúchadlo prepojené s kolískou a stočeným káblom
4. Súprava na montáž antény (pevná / koľajnica)
Mapa pokrytia Inmarsat BGAN

Táto mapa zobrazuje očakávania spoločnosti Inmarsat týkajúce sa pokrytia po komerčnom zavedení štvrtej oblasti L-Band spoločnosti Inmarsat. Nepredstavuje záruku služby. Dostupnosť služby na okraji oblastí pokrytia kolíše v závislosti od rôznych podmienok.