Pozemný prenosný satelitný internetový terminál Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 (403720B-00505)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 710
- ČASŤ #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Pozemný prenosný satelitný internetový terminál Cobham BGAN Explorer 710
Kompaktný a ľahký s vylepšenou funkčnosťou
EXPLORER 710 je najmenší terminál na svete triedy 1 a je prvým schopným prístupu k službe BGAN HDR (vysoká dátová rýchlosť). Terminál je dodávaný s vylepšenou funkčnosťou vrátane vstavanej schopnosti spájania, ktorá zdvojnásobí vaše rýchlosti streamovania.
Jedna z jeho nových a vzrušujúcich funkcií umožní používateľom pripojiť svoje vlastné smartfóny, aby ste mohli povoliť hlasové hovory s dátovým pripojením. Medzi ďalšie funkcie patrí hostiteľské rozhranie USB, batérie vymeniteľné za chodu, ľahko použiteľný LED displej a viaceré rozhrania na podporu širokej škály aplikácií.
Nový terminál EXPLORER 710 BGAN je nastavený na začiatok novej éry vysokorýchlostného ultraprenosného satelitného vysielania pre vysielanie a iné priemyselné aplikácie založené na IP.
EXPLORER 710 poskytuje rýchlosť streamovania cez 650 kbps hneď po vybalení pri použití novej streamovacej služby s vysokou dátovou rýchlosťou, ktorú spoločnosť Inmarsat predstaví v 3. štvrťroku tohto roka. EXPLORER 710, dostupný v septembri 2013, umožňuje najrýchlejšie streamovanie videa na požiadanie cez satelit s garantovanou QoS.
Ako najmenší a najľahší BGAN terminál triedy 1 na svete a prvá platforma, ktorá štandardne využíva nové streamovanie s vysokou dátovou rýchlosťou, EXPLORER 710 je umiestnený tak, aby podporoval vysielateľov pri zvyšovaní kvality mobilného vonkajšieho vysielania.
„S EXPLORER 710 sme doteraz vyvinuli najpokročilejší a najmenší terminál triedy 1,“ komentuje Walther Thygesen, vedúci Cobham SATCOM. "Sme hrdí na to, že prvý EXPLORER plne vyvinutý v rámci Cobham SATCOM ponúka používateľom také výrazné zvýšenie výkonu."
Pokračovanie v tradícii vedúcej pozície v oblasti technológií, ktorá sa začala, keď tím EXPLORER (vtedy ako súčasť Thrane & Thrane) predstavil svoj prvý terminál BGAN v roku 2005, EXPLORER 710 tiež obsahuje niekoľko pokročilých nových funkcií, vrátane schopnosti spájať signály z viacerých terminálov cez Ethernet a dosiahnuť rýchlosť streamovania IP 1 Mbps alebo dokonca vyššiu.
EXPLORER 710 tiež predstavuje aplikácie pre inteligentné telefóny do sveta pripojenia BGAN, čo umožňuje používateľom pripojiť svoje vlastné zariadenia na hlasové hovory a pripojenie. Medzi ďalšie funkcie patrí veľký LED displej, ktorý uľahčuje nastavenie a konfiguráciu bez pripojenia k PC, smartfónu alebo tabletu.
| Výrobca | Cobham SATCOM |
| Hmotnosť | 3,5 kg (vrátane batérie) Anténa 1,9 kg, Transceiver 1,6 kg |
| Streamovanie IP | BGAN HDR podporuje portfólio štvorkanálových rýchlostí streamovania, pričom sa očakáva, že plná kanálová možnosť bude poskytovať približne 650 kbps. |
| ISDN | 64 kbps cez RJ-45 |
| Hlas | Cez RJ-11 alebo 3,1 kHz zvuk |
| Dátové rozhrania | Ethernet, USB hostiteľské rozhranie, transceiver / anténne rozhranie, BGAN slot na SIM kartu, WLAN 802.11b, LAN |
| Krytie | Transceiver: IP52 / Anténa IP66 |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 710 |
|---|---|
| ČASŤ # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITIA | PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 SATELITY |
| DĹŽKA | 279 mm |
| WIDTH | 332 mm |
| DEPTH | 52 mm |
| VÁHA | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
Vysielač a anténa EXPLORER 710
nabíjateľná lítium-iónová batéria
Anténny kábel
2m ISDN/LAN kábel
Napájanie 115/230VAC
Sprievodca rýchlym spustením
Mapa pokrytia Inmarsat BGAN

Táto mapa zobrazuje očakávania spoločnosti Inmarsat týkajúce sa pokrytia po komerčnom zavedení štvrtej oblasti L-Band spoločnosti Inmarsat. Nepredstavuje záruku služby. Dostupnosť služby na okraji oblastí pokrytia kolíše v závislosti od rôznych podmienok.