Pozemný prenosný satelitný internetový terminál Cobham Explorer 510 BGAN (403711A-00500)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- ČASŤ #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Nový spôsob pripojenia
Ultra prenosný
Spoľahlivá konektivita
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| ČASŤ # | 403711A-00500 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITIA | FIXED, PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| CERTIFIKÁCIE | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 SATELITY |
| STANDBY TIME | 24 HOURS |
| DĹŽKA | 202 mm (7.8") |
| WIDTH | 202 mm (7.8") |
| DEPTH | 51.8 mm (2") |
| VÁHA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• Terminál EXPLORER 510
• Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria
• Softbag EXPLORER
• Kábel prevodníka USB na Ethernet
• Napájanie 100-240VAC
• Viacjazyčná príručka rýchleho spustenia
• Viacjazyčný webový server a vložená príručka (ENG, FR, DE, ES, RU, JP a CN)
Mapa pokrytia Inmarsat BGAN

Táto mapa zobrazuje očakávania spoločnosti Inmarsat týkajúce sa pokrytia po komerčnom zavedení štvrtej oblasti L-Band spoločnosti Inmarsat. Nepredstavuje záruku služby. Dostupnosť služby na okraji oblastí pokrytia kolíše v závislosti od rôznych podmienok.