Iridium Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
calcActive())">
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE
- ČASŤ #:
- EXTRMPD-DPB
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-DPB
2 653,13 €
Bez DPH:
2 653,13 €
Bez DPH:
Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
Beam PotsDOCK Extreme je kompaktná dokovacia stanica špeciálne navrhnutá na podporu RJ11, Bluetooth a sledovania. PotsDOCK umožňuje pripojenie slúchadla Iridium Extreme pomocou rozhrania RJ11/POTS umožňujúceho štandardné káblové, bezdrôtové alebo DECT pripojenie slúchadla alebo alternatívne prepojenie so systémom PABX so štandardným vyzváňacím, obsadzovacím a oznamovacím tónom ako štandardná telefónna sieť.
Slúchadlo Iridium Extreme bezpečne zapadne do dokovacej stanice pomocou mechanizmu s jednoduchým zacvaknutím, ktorý možno vložiť a vybrať stlačením tlačidla. Je účelovo skonštruovaný tak, aby vám umožnil využiť núdzovú situáciu SOS, so vstavanou schopnosťou spojenia GPS, ktorá vám umožní pripojiť externú anténu GPS k doku.
PotsDOCK tiež podporuje použitie voliteľného kompaktného BEAM Privacy Handset, ktorý možno v prípade potreby pripevniť vedľa PotsDOCK pre väčšie pohodlie.
Dokovacia stanica ponúka nabíjanie telefónu, USB pripojenie na dátové pripojenie, integrovanú anténu, dátovú a napájaciu prípojku, čo umožňuje ponechať všetky anténne káble a napájanie trvalo pripojené k doku, aby bol vždy pripravený na použitie.
PotsDOCK Extreme poskytuje ďalšie funkcie, ako je Bluetooth pre hlasové pripojenie spolu so sledovaním a upozornením, ktoré možno nakonfigurovať tak, aby podporovali pravidelné hlasovanie alebo hlásenie núdzových upozornení.
PotsDOCK tiež podporuje použitie voliteľného kompaktného BEAM Privacy Handset, ktorý možno v prípade potreby pripevniť vedľa PotsDOCK pre väčšie pohodlie.
Dokovacia stanica ponúka nabíjanie telefónu, USB pripojenie na dátové pripojenie, integrovanú anténu, dátovú a napájaciu prípojku, čo umožňuje ponechať všetky anténne káble a napájanie trvalo pripojené k doku, aby bol vždy pripravený na použitie.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Bezpečne drží slúchadlo Iridium Extreme
. Robustný dizajn a konštrukcia
. Nabíja slúchadlo Iridium Extreme pripravené na použitie
. Integrované pripojenie antény, Iridium & GPS
. USB pripojenie
POTS/RJ11
. Robustný dizajn a konštrukcia
. Nabíja slúchadlo Iridium Extreme pripravené na použitie
. Integrované pripojenie antény, Iridium & GPS
. USB pripojenie
POTS/RJ11
. Podporuje štandardné bezdrôtové a káblové telefóny (5 REN)
. Telefón POTS je možné spustiť na 600 m (2000 stôp) od jednotky
. Ľahko integrovateľný do systému PBX
. Vyzváňacie, obsadzovacie a oznamovacie tóny
. Špičková kvalita hlasu
. Spracovanie telefónneho čísla a rýchla voľba
SLEDOVANIE
. Telefón POTS je možné spustiť na 600 m (2000 stôp) od jednotky
. Ľahko integrovateľný do systému PBX
. Vyzváňacie, obsadzovacie a oznamovacie tóny
. Špičková kvalita hlasu
. Spracovanie telefónneho čísla a rýchla voľba
SLEDOVANIE
. Spustenie rýchleho GPS
. Rozhrania pre BEAM?s MyBuddy Extreme
PANIKA/UPOZORNENIA
. Rozhrania pre BEAM?s MyBuddy Extreme
PANIKA/UPOZORNENIA
. Rozhrania pre webovú aplikáciu BEAM MyBuddy Location Based
. Voliteľné pripojenie externého výstražného tlačidla
INTEGROVANÉ BLUETOOTH?
. Voliteľné pripojenie externého výstražného tlačidla
INTEGROVANÉ BLUETOOTH?
. Bluetooth? zabudovaná do dokovacej jednotky
. Bluetooth? hlasové pripojenie hands-free
Vstavané zvonenie
. Bluetooth? hlasové pripojenie hands-free
Vstavané zvonenie
. Vstavané zvonenie pre vylepšenú indikáciu zvonenia
HLAS, DÁTA, SMS, SBD
. Podporuje všetky hlasové, dátové, SMS a SBD služby Iridium
. Prístup k predplateným, poštovým a volaniam posádky
. Prístup k predplateným, poštovým a volaniam posádky
SLÚCHADLO NA SÚKROMIE
. Podporuje voliteľné slúchadlo BEAM Privacy
. Automatická odpoveď po vybratí z pohára
. Automatická odpoveď po vybratí z pohára
INŠTALÁCIA
. Podporuje napájanie 9 - 32 V DC
. Flexibilná inštalácia pomocou univerzálneho držiaka
. Dodávané vrátane balenia 100 - 240 V AC
. Flexibilná inštalácia pomocou univerzálneho držiaka
. Dodávané vrátane balenia 100 - 240 V AC
KVALITA
. Profesionálny priemyselný dizajn
. 2-ročná záruka na výmenu pre pokoj v duši
. 100% testované v továrni
. Plne certifikovaný, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2-ročná záruka na výmenu pre pokoj v duši
. 100% testované v továrni
. Plne certifikovaný, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE |
|---|---|
| ČASŤ # | EXTRMPD-DPB |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| WIDTH | 82.2 mm (3.24 inches) |
| DEPTH | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| VÁHA | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK Extreme
AC/DC napájací adaptér
Súprava jednosmerného napájacieho kábla/poistky
Univerzálna montážna konzola (RAM)
Používateľská príručka
Sprievodca rýchlym spustením
Downloads
QUICK START
(Size: 2.1 MB)
USER MANUALS
(Size: 5.4 MB)
BROCHURES
(Size: 3.8 MB)
(Size: 2.3 MB)
(Size: 1.1 MB)
Write a Review