Súprava IP slúchadla Thales SureLINK (PN 1100818-501)
In stock
- ZNAČKA:
- THALES
- MODEL:
- SURELINK IP HANDSET
- ČASŤ #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Súprava IP slúchadla Thales SureLink (PN 1100818-501)
Slúchadlo SureLINK funguje so systémami Thales MissionLINK® a VesseLINK™, ktoré poskytujú hlasovú komunikáciu a konfiguráciu a ovládanie systému na dosah ruky. Vďaka veľkému internému reproduktoru a technológii potlačenia hluku poskytuje Thales SureLINK jasnú komunikáciu v najhlučnejších prostrediach. Uskutočnite núdzový hovor pomocou integrovaného núdzového tlačidla, použite aplikáciu Thales Softphone na uskutočnenie alebo príjem telefónnych hovorov diskrétne alebo cez hlasitý odposluch, konfigurujte a monitorujte satelitný systém prostredníctvom portálu Thales Management Portal z veľkého dotykového displeja. Ethernetové pripojenie k terminálu umožňuje, že slúchadlo Thales SureLINK môže byť pohodlne umiestnené takmer na akomkoľvek požadovanom mieste v dosahu. Tento dizajn odolný voči poveternostným vplyvom s displejom Corning® Gorilla® Glass určite odolá aj tým najnáročnejším prostrediam v malom balení do ruky.
Specifications
| MODEL | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| ČASŤ # | PN 1100818-501 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | THALES |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM CERTUS LAND |
| TYP POUŽITIA | MARITIME |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DĹŽKA | 127 mm (5") |
| WIDTH | 76 mm (2.99") |
| DEPTH | 2.54 mm (0.01") |
| VÁHA | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- Operačný systém založený na Androide pre jednoduchú navigáciu
- Hlasitosť presahujúca 90 dB SPL v režime hlasitého odposluchu s technológiou potlačenia hluku pre použitie v - prostrediach s vysokým hlukom
- Vyhradené núdzové tlačidlo pre núdzové volania a odosielanie súradníc polohy GPS
- Napájanie cez ethernetové pripojenie rozširuje Thales SureLINK až na 100 metrov od terminálu
- Zahrnutá aplikácia Thales Softphone pre hlasové hovory a prístup k portálu Thales Management Portal na konfiguráciu a monitorovanie systému
- Iridium Push-to-Talk (PTT) pripravené s vyhradeným tlačidlom PTT