Thuraya GSM Extender
In stock
- ZNAČKA:
- THURAYA
- ČASŤ #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM Extender
Specifications
| ČASŤ # | GSM |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAČKA | THURAYA |
| SIEŤ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| TYP POUŽITIA | PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| VLASTNOSTI | INTERNET |
| CONSTELLATION | 2 SATELITY |
| DĹŽKA | 216 mm (8.5") |
| WIDTH | 216 mm (8.5") |
| DEPTH | 45 mm |
| VÁHA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Mapa pokrytia Thuraya

Robustná satelitná sieť Thuraya poskytuje pokrytie v najvzdialenejších lokalitách a zabezpečuje satelitnú komunikáciu bez preťaženia, aby ste boli neustále v spojení. Od inovatívneho satelitného dizajnu až po spoľahlivosť každého zariadenia a príslušenstva Thuraya poskytujeme skutočne špičkové riešenie satelitnej komunikácie za hranicami pozemných systémov a mobilných sietí.
Sieť Thuraya nepokrýva severnú ani južnú Ameriku.