Thuraya IP + prenosný širokopásmový satelitný modem
In stock
- ZNAČKA:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- ČASŤ #:
- 9104
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ poskytuje najvyššie rýchlosti IP z terminálu svojej veľkosti a je navrhnutý tak, aby podporoval širokú škálu kritických aplikácií. Vysoko prenosný Thuraya IP+ sa dá ľahko nasadiť z batohu na širokopásmové pripojenie v priebehu niekoľkých sekúnd, čo vám umožní využívať spoľahlivý širokopásmový prístup z miest pokrytých rozsiahlou satelitnou sieťou Thuraya.
Práca. Email. Surfujte. Skype. Facebook. Kdekoľvek.
Vysokorýchlostné IP schopnosti Thuraya IP+ umožňujú užívateľom pristupovať k podnikovým sieťam a spojiť sa s kolegami, rodinou a priateľmi prostredníctvom e-mailu, sociálnych médií a VoIP aplikácií, kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujú.
Specifications
| DORUČENIE Z | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| ČASŤ # | 9104 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAČKA | THURAYA |
| SIEŤ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| TYP POUŽITIA | PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 2 SATELITY |
| DĹŽKA | 216 mm (8.5") |
| WIDTH | 216 mm (8.5") |
| DEPTH | 45 mm |
| VÁHA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Mapa pokrytia Thuraya IP+

Robustná satelitná sieť Thuraya poskytuje pokrytie v najvzdialenejších lokalitách a zabezpečuje satelitnú komunikáciu bez preťaženia, aby ste boli neustále v spojení. Od inovatívneho satelitného dizajnu až po spoľahlivosť každého zariadenia a príslušenstva Thuraya poskytujeme skutočne špičkové riešenie satelitnej komunikácie za hranicami pozemných systémov a mobilných sietí.
Sieť Thuraya nepokrýva severnú ani južnú Ameriku.