UBTECH Cadebot L100 Multi-scene Intelligent Open Delivery Robot Weekly Rental
In stock
- ZNAČKA:
- UBTECH
- MODEL:
- CADEBOT L100
- ČASŤ #:
- XCAD101
- ORIGIN:
- Čína
- AVAILABILITY:
- ALLOW 2-4 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- UBTECH-Cadebot-L100-Rental
Specifications
| MODEL | CADEBOT L100 |
|---|---|
| ČASŤ # | XCAD101 |
| ROBOT USE | RESTAURANT |
| MAXIMUM SPEED | 0.8 METERS / SECOND |
| MAXIMUM PAYLOAD | 40 kg |
| RUNTIME | UP TO 8 HOURS |
| ZNAČKA | UBTECH |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | 0°C to 40°C |
| HEIGHT | 125.2 cm |
| WIDTH | 48.4 cm |
| DEPTH | 55.1 cm |
| VÁHA | 55 kg |
What's included
Videos
CADEBOT Serves at Spanish Restaurant LeCoq
CADEBOT Tutorial | 01 Unboxing and Activation
CADEBOT Tutorial | 02 Mapping and Edition
CADEBOT Tutorial | 03 Delivery Task
CADEBOT Tutorial | 04 Greeting Task
CADEBOT Tutorial | 05 Advertisement Settings
CADEBOT Tutorial | 06 Cruising Task
CADEBOT Tutorial | 07 Basic Settings
CADEBOT Tutorial | 08 Birthday Mode
CADEBOT Tutorial | 09 Plan Tasks