Beam IsatDock LITE za Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE za Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE za Inmarsatov IsatPhone Pro omogoča poltrajno namestitev v različnih aplikacijah, kjer je potreben preprost dostop do standardnih glasovnih in *podatkovnih storitev za aplikacije na kopnem in morju.
IsatDock LITE omogoča, da je IsatPhone Pro vedno vklopljen in pripravljen na sprejemanje dohodnih klicev, ki jih je mogoče sprejeti prek dodatka Bluetooth ali izbirne slušalke za zasebnost. Slušalka IsatPhone Pro se varno prilega v priklopno postajo, ki jo je mogoče tudi zakleniti, druge funkcije vključujejo polnjenje telefona, USB *podatkovna vrata, vgrajeno zvonjenje in omogoča trajno povezavo antene in napajanja s priklopno postajo, pripravljeno za uporabo. Slušalko IsatPhone Pro je enostavno vstaviti in odstraniti s pritiskom na gumb na vrhu priklopne postaje, zaradi česar je zelo enostavna za uporabo zunaj priklopne postaje, ko je to potrebno.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO |
Feature
Funkcije Beam IsatDock LITE
• Ohranja telefon vedno napolnjen
• Nastavljivo vgrajeno zvonjenje
• Statusna LED z nastavljivo svetlostjo
• Vključuje univerzalni nosilec RAM
• Glasovna in podatkovna podpora
• Izbirna slušalka za zasebnost
• Tanka oblika
• Visokokakovostna ABS plastika
• Mehanizem za vstavljanje z enim samim delovanjem
• Vodila za vstavljanje
• Sprostitev z enim gumbom
• Možnost zaklepanja na ključ
• Univerzalne možnosti montaže
• Robustna GSPS/GPS antenska povezava
• Dostopni kontrolni gumbi
• 24 mesecev garancije
What's included
Kaj je vključeno:
• IsatDock LITE
• Univerzalni montažni nosilec (RAM)
• Ključ za zaklepanje slušalke
• Napajalni kabel 10-32 V DC
• Uporabniški priročnik
• Vodnik za hiter začetek