Iridium Edge™
In stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE
- DEL #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Omogočite svojim strankam, da izkoristijo svoje obstoječe prizemne rešitve za upravljanje voznega parka, telematiko, varnost in druge aplikacije za daljinsko spremljanje prek Iridium Edge™, standardne, zanesljive satelitske komunikacijske naprave, ki dopolnjuje obstoječe mobilne rešitve za ustvarjanje dvonačinske povezljivosti za najbolj oddaljene in nedostopne predele sveta.
Hitra dobava na trg je kritična komponenta v današnjem zelo konkurenčnem komunikacijskem okolju. Iridium Edge™ je okolju prijazna, robustna strojna naprava na ključ, ki zmanjšuje stroške in zaplete, povezane z razvojem strojne opreme, proizvodnjo in certificiranjem terminala, specifičnega za satelite.
Ključne lastnosti Iridium Edge™:
- Naprava, pripravljena za strojno opremo, za preprosto integracijo z nizkim tveganjem
- Poceni naprava za sprejemljivo stranko
- Satelitski dodatek za resnično globalno pokritost
- Razpoložljivost na prodajnih policah za hiter prihod na trg
- Robusten napajalnik za industrijske instalacije
- Okoljsko zaprt za težke pogoje
- 180° vidni kot za ogrožene, delno blokirane lokacije
- Modem Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) za Iridiumove vrhunske omrežne prednosti
Ključni trgi:
- Upravljanje voznega parka
- Oddaljeno spremljanje
- SCADA
- Sledenje sredstvi
- pomorski
Specifications
| MODEL | EDGE |
|---|---|
| DEL # | EDGE1601 |
| TIP IZDELKA | SATELLITE M2M |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 130 mm (5.11") |
| PREMER | 80 mm (3.15") |
| DEPTH | 30 mm (1.18") |
| UTEŽ | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Omrežje:
- Velikost sporočila: 240 bajtov (prejem), 370 bajtov (prenos)
- Frekvenca: 1616 – 1626,5 MHz
Mehansko:
- Dimenzije: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Zaščita pred vdorom: IP 67
- Stranski in spodnji kabelski izhodi
Okoljski:
- Temperaturno območje delovanja: -40C do 85C
- Temperaturno območje skladiščenja: -40C do 85C
Vmesniki:
- RS232 AT ukazni vmesnik
- Vklop/izklop krmilnih linij
moč:
- Napajalnik (9–32 V), SAE J1455 Zaščiteno pred obremenitvijo
- Zaščita pred obratno polarnostjo
- Največja moč: 1,6 W (največja za kratek oddajni niz)
- Načini nizke porabe: < 100uA
Certifikati:
- Certificiranje satelitskega omrežja Iridium®
- Odobritve FCC, IC, CE, Avstralija
- Skladno z RoHS
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium je edini ponudnik resnično globalnih satelitskih glasovnih in podatkovnih rešitev s popolno pokritostjo zemlje (vključno z oceani, zračnimi potmi in polarnimi regijami). Telefoni Iridium zagotavljajo bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije.