Beam IsatDock LITE për Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE për Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE për IsatPhone Pro të Inmarsat lejon një instalim gjysmë të përhershëm në një sërë aplikacionesh ku kërkohet akses i lehtë në shërbimet standarde të zërit dhe *të dhënave për aplikacionet tokësore dhe detare.
IsatDock LITE mundëson që IsatPhone Pro të jetë gjithmonë i ndezur dhe i gatshëm për të marrë telefonata hyrëse, të cilave mund t'u përgjigjet përmes një aksesori Bluetooth ose celularit opsional të privatësisë. Celulari IsatPhone Pro, përshtatet mirë në Dock, i cili gjithashtu është i kyçur me çelës, veçori të tjera përfshijnë karikimin e telefonit, portën USB * të të dhënave, zilen e integruar dhe lejon që antena dhe energjia të lidhen përgjithmonë me Dock-in gati për përdorim. Celulari IsatPhone Pro futet dhe hiqet lehtësisht duke shtypur një buton në pjesën e sipërme të bankës duke e bërë shumë të lehtë përdorimin larg nga Dock kur kërkohet.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | INMARSAT |
| SHËRBIMI | INMARSAT VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| I PËRPUTHSHËM ME | ISATPHONE PRO |
Feature
Karakteristikat e Beam IsatDock LITE
• E mban telefonin gjithmonë të karikuar
• Zile e integruar e rregullueshme
• LED i statusit me ndriçim të rregullueshëm
• Përfshin kllapa universale RAM
• Mbështetje për zërin dhe të dhënat
• Celulari opsional i privatësisë
• Dizajn i hollë
• Plastikë ABS me cilësi të lartë
• Mekanizmi i futjes me një veprim
• Udhëzuesit e futjes
• Lëshimi me një buton të vetëm
• Çelësi i kyçur
• Opsionet universale të montimit
• Lidhje e fuqishme me antenën GSPS/GPS
• Butonat e kontrollit të aksesueshëm
• 24 muaj garanci
What's included
Çfarë përfshihet:
• IsatDock LITE
• Kllapë montimi universal (RAM)
• Çelësi i kyçjes së celularit
• Kabllo rryme 10-32V DC
• Manuali i përdorimit
• Udhëzues për fillimin e shpejtë