Paketa Beam PotsDOCK 9555 (9555PD-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| PJESA # | 9555PD-SB |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | BUNDLE |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PLOJËSI | 66 SATELITËT |
| GJATËSIA | 20 cm (7.9") |
| GJERËSIA | 7.5 cm (3") |
| THELLESI | 6.5 cm (2.6") |
| PESHA | 0.32 kg |
Në kutinë:
Rreze IntelliDOCK 9555
Kllapa për montim çeliku me montim në Ram
Ndërfaqja dhe kabllot e energjisë
Manuali i perdoruesit
Manuali i instalimit