Terminali i Internetit Satelitor Portativ Tokësor Cobham Explorer 510 BGAN (403711A-00500)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- PJESA #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kamboxhia
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Një mënyrë e re për t'u lidhur
Ultra-portative
Lidhje e besueshme
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| PJESA # | 403711A-00500 |
| TIPI I PRODUKTIT | INTERNETI SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| RRJETI | INMARSAT |
| SHËRBIMI | INMARSAT BGAN |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, PORTABLE |
| LLOJI AKSESORIT | TERMINAL |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| SHPEJTËSIA E TË DHËNAVE | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| GJUHËT E MBËSHTETURA | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| TIPARET | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| ÇERTIFIKIMET | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| PLOJËSI | 3 SATELITËT |
| KOHA GJITHSHME | 24 HOURS |
| GJATËSIA | 202 mm (7.8") |
| GJERËSIA | 202 mm (7.8") |
| THELLESI | 51.8 mm (2") |
| PESHA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• Terminali EXPLORER 510
• Bateri Litium Jon e ringarkueshme e integruar
• EXPLORER Softbag
• Kabllo konvertimi USB në Ethernet
• Furnizim me energji elektrike 100-240VAC
• Fillimi i shpejtë me shumë gjuhë
• Uebserver shumë-gjuhësh dhe manual i integruar (ENG, FR, DE, ES, RU, JP dhe CN)
Harta e Mbulimit të Inmarsat BGAN

Kjo hartë përshkruan pritshmëritë e mbulimit të Inmarsat pas prezantimit komercial të rajonit të katërt L-Band të Inmarsat. Nuk përfaqëson një garanci shërbimi. Disponueshmëria e shërbimit në skajet e zonave të mbulimit luhatet në varësi të kushteve të ndryshme.