Beam IsatDock LITE для Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- МОДЕЛЬ:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE для Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE для IsatPhone Pro від Inmarsat дозволяє напівпостійно встановлювати різноманітні додатки, де для наземних і морських додатків потрібен легкий доступ до стандартних послуг голосу та *даних.
IsatDock LITE дозволяє IsatPhone Pro бути завжди ввімкненим і готовим приймати вхідні дзвінки, на які можна відповідати через аксесуар Bluetooth або додаткову трубку для конфіденційності. Слухавка IsatPhone Pro надійно вміщується в док-станцію, яка також замикається на ключ, інші функції включають заряджання телефону, порт USB *для передачі даних, вбудований дзвінок і дозволяють постійно підключати антену та живлення до док-станції, готової до використання. Слухавка IsatPhone Pro легко вставляється та виймається натисканням кнопки у верхній частині док-станції, що дозволяє дуже легко використовувати її поза док-станцією, коли це необхідно.
Specifications
| МОДЕЛЬ | ISD LITE |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | ISATPHONE PRO |
Feature
Функції Beam IsatDock LITE
• Телефон завжди заряджений
• Регульований вбудований дзвінок
• Світлодіод стану з регульованою яскравістю
• Включає універсальний кронштейн оперативної пам'яті
• Підтримка голосу та даних
• Додаткова конфіденційна трубка
• Тонкий дизайн
• Високоякісний ABS пластик
• Механізм введення одноразової дії
• Напрямні для вставки
• Одна кнопка розблокування
• Замикається на ключ
• Універсальні варіанти кріплення
• Надійне підключення GSPS/GPS антени
• Доступні кнопки керування
• Гарантія 24 місяці
What's included
Що включено:
• IsatDock LITE
• Універсальний монтажний кронштейн (RAM)
• Ключ блокування трубки
• Кабель живлення 10-32 В постійного струму
• Посібник користувача
• Короткий посібник