Набір горщиків DOCK 9555 (9555PD-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| ЧАСТИНА # | 9555PD-SB |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | BUNDLE |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 20 cm (7.9") |
| ШИРИНА | 7.5 cm (3") |
| ГЛИБИНА | 6.5 cm (2.6") |
| ВАГА | 0.32 kg |
В коробці:
Промінь IntelliDOCK 9555
Сталевий монтажний кронштейн із кріпленням на тарель
Інтерфейсні та силові кабелі
Посібник користувача
Інструкція по установці