Морська система супутникового телебачення Intellian i2 з MIM для Dish Network і Bell TV (B4-I2DN)
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- i2
- ЧАСТИНА #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Морська система супутникового телебачення Intellian i2 для Dish Network і Bell TV (B3-I2DN)
Intellian i2 — це перша в світі високоефективна, компактна система супутникового телебачення з революційним інтегрованим модулем HD і автоматичним перемиканням супутників TriSat™. Ця найсучасніша функціональність забезпечує водіям високоякісну (HD) і стандартну (SD) трансляцію програм від провідних постачальників послуг супутникового телебачення без будь-яких додаткових інструментів конвертації, кабелю та витрат.
i2 є кращим вибором для невеликих суден від 25 футів завдяки своїй легкій антені (9,8 фунтів), невеликій площі для монтажу (13 дюймів) і потужним конструктивним особливостям. Завдяки інноваційним, запатентованим широкополосним пошуком (WRS®) і динамічним променем Завдяки технології нахилу (DBT®) i2 може завжди підтримувати найвищу доступну потужність сигналу та забезпечувати кришталево чистий прийом ТБ. Надефективна антена Intellian діаметром 13" забезпечує постійний, безперебійний прийом, коли судно стоїть на сліпу, на якорі, рухається вздовж узбережжя або в морському круїзі. 2-осьова антена i2 TVRO оснащена вбудованою системою GPS, яка може пришвидшити час отримання супутникового сигналу, коли інші човни залишаються з повідомленням «ПОШУК СУПУТНИКА» на екрані телевізора!
У комплекті з новим інтелектуальним блоком керування антеною Intellian (ACU) човни отримують повне готове рішення, створене для простоти та легкості. i2 ACU має вбудовану, попередньо запрограмовану глобальну супутникову бібліотеку для DirecTV. Ексклюзивний модуль багатосупутникового інтерфейсу Intellian* (MIM) дозволяє одночасно переглядати до трьох різних супутників з різних місць на борту, ACU підтримує автоматичне перемикання між супутниками прямо з пульта дистанційного керування, як удома.

Specifications
| ДОСТАВКА ВІД | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛЬ | i2 |
| ЧАСТИНА # | B4-I2DN |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 33 cm (13 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧАСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ВАГА | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Функції Intellian i2
Повністю автоматизована система
Функція автоматичного пошуку та ідентифікації супутників
2-осьова стабілізація забезпечує високу швидкість відстеження
Високоефективна антена
Параболічна антена діаметром 33 см (13 дюймів) для прийому супутникових сигналів Ku-діапазону
Кругова або лінійна поляризація залежно від регіону та обраного LNB
Вбудований HD модуль для прийому HD TV в діапазоні Ku
Технологія iQ² Quick&Quiet℠
Технологія iQ² дозволяє швидко налаштуватися, підтримувати стабільний сигнал і насолоджуватися улюбленими телепередачами в тихому комфорті
Алгоритм Wide Range Search (WRS) забезпечує найшвидше отримання сигналу, доступне будь-де
Технологія Dynamic Beam Tilting (DBT) використовує інтелектуальний аналіз променя в режимі реального часу для забезпечення чудового відстеження сигналу, усуваючи нав’язливий фоновий шум, який виникає під час використання звичайних антен.
Блок керування антеною
Інтуїтивно зрозуміле керування та відображення цифрової супутникової інформації на ACU
Автоматичне оновлення та діагностика через Aptus
Проста довідка про стан антени
Можливість використання кількох приймачів
Кілька приймачів і телевізорів можна підключити за допомогою Multi-Switch або Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
За допомогою MIM можна вибрати головний приймач для керування цільовим супутником
У Північній Америці під час використання Dish або Bell TV потрібен MIM, який дає змогу автоматично перемикатися між супутниками за допомогою дистанційного керування, як удома.
Інтерфейс із зовнішнім інтерфейсом GPS NMEA 0183
Стандартний інтерфейс NMEA дозволяє власнику судна використовувати окрему систему GPS, що додатково скорочує початковий час пошуку
Компактний розмір
Діаметр обтічника антени 37 см (14,6 дюйма).
Дуже легка антена важить менше 4,5 кг (10 фунтів)
Трирічна глобальна гарантія
Провідна в галузі 3-річна гарантія на деталі та якість виготовлення з 2-річною гарантією на роботу для всіх систем антени, що гарантує спокій ваших інвестицій у обладнання
Нова гарантійна політика (3 роки на запчастини та 2 роки на роботу) дійсна лише для продуктів, придбаних після 1 січня 2017 року.
What's included
Що включено
Усі супутникові системи стандартно включають такі частини
- Антена та радіатор 33 см (13 дюймів) рефлектор і LNB
- ACU (блок керування антеною)
- Програма PC Controller (компакт-диск із програмним забезпеченням у комплекті)
- Інструкція з монтажу та експлуатації
- Монтажний шаблон
- Посібник зі швидкого встановлення
Інсталяційний комплект
- Настільний монтажний кронштейн ACU × 2 шт
- 15 м (49) футів × 1EA Antenna-ACU RG6 Коаксіальний кабель
- 3 м (10 футів) × 1 шт. коаксіальний кабель ACU-IRD RG6
- 10 м (33 фути) × 1 шт. кабель живлення постійного струму
- Послідовний кабель ПК 1,8 м (6 футів) × 1 шт
- З'єднувачі та гвинти
Карти покриття Intellian i2




