Система морського супутникового телебачення Intellian i9P Auto Skew США / Канади (B4-919AA)
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- i9P
- ЧАСТИНА #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Морська система супутникового телебачення Intellian i9P (B4-919AA)
Intellian i9P пропонує найпотужніший і надійний прийом супутникового телебачення як для рекреаційних, так і для комерційних суден понад 80 футів. Стильний дизайн i9P ідеально вписується в сучасні судна обтічної форми.
Завдяки запатентованим інноваціям у технологіях Wide Range Search (WRS) і Dynamic Beam Tilting (DBT), навіть без будь-яких зайвих датчиків руху, i9P завжди може гарантувати кристально чистий прийом супутникового телебачення зі звуком CD-якості навіть у найбурхливіших морських умовах. .
Найбільш інноваційним дизайном i9P є інтегровані модулі HD і TriSat в блок управління. Це робить i9P першою системою морського антенного телебачення в історії, яка дозволяє водіям отримувати доступ до сотень каналів HDTV від провідних постачальників послуг супутникового телебачення без додаткових інструментів перетворення або кабельної проводки. Завдяки Intellian MIM любителі човнів можуть насолоджуватися перемиканням каналів за допомогою автоматичного перемикання супутників, як у домашній системі. Додаткову інформацію див. у посібнику зі встановлення DISH Network MIM. Крім того, цей блок керування надає водіям інтерактивну операційну платформу через програмне забезпечення контролера ПК із дуже дружнім інтерфейсом користувача та повним списком світової супутникової бібліотеки.
i9P також пропонує інтегровану систему автоматичного контролю кута нахилу та високоточну систему GPS, яка не тільки прискорює швидкість отримання супутникового сигналу, але й покращує якість прийому супутника в зонах слабкого покриття супутникового сигналу.
Міцно тримайте сигнал
Ексклюзивна технологія динамічного нахилу променя Intellian (DBT) використовує високопродуктивний субрефлектор, що постійно регулюється, що дозволяє антені залишатися найпотужнішим сигналом у будь-який час, коли судно рухається на високій швидкості.
Швидше отримання сигналу
Ексклюзивний алгоритм Intellian Wide Range Search (WRS) дозволяє антені шукати, знаходити та фіксувати сигнал із неймовірною швидкістю та точністю.
Найпотужніша продуктивність
Діаметр рефлектора 85 см із загальнонаціональним покриттям для Північної та Південної Америки, Європи та регіональних послуг по всьому світу.
Налаштуйтеся на улюблені канали HDTV
Intellian i9P забезпечує HD-канали з Ku-діапазону. Модуль HD фактично вбудований у блок керування антеною Intellian i9P для бездоганної інтеграції та простого встановлення.
Вбудований GPS
Intellian i9P включає вбудований GPS для спрощення роботи та швидшого отримання сигналу.
Бездротове підключення та мобільний телефон Aptus
Вбудований Wi-Fi дозволяє підключати ACU до бездротового зв’язку. Комп’ютери, ноутбуки та смартфони можна використовувати для підключення до ACU та моніторингу, керування та зміни налаштувань системи бездротовим способом. Intellian Aptus mobile доступний для завантаження для доступу до ACU через Wi-Fi та керування антеною зі свого iPhone, iPad або інших мережевих пристроїв. iPhone і iPad є зареєстрованими торговими марками Apple Inc.
Система «все в одному».
Система автоматичного контролю кута нахилу, GPS і розширений діапазон висоти, що надається як опція за замовчуванням, дозволяють i9P покращити прийом сигналу в зонах слабкого покриття супутникового сигналу, а також мати точність і легкість керування, де б не плавало судно.

Specifications
| МОДЕЛЬ | i9P |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | B4-919AA |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 85 cm (33.5 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧАСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ВАГА | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Повністю автоматизована система
Автоматичний пошук і ідентифікація супутників. 2-осьові крокові двигуни для стабілізації постаменту.
Покращена антена
Високоефективна 34-дюймова параболічна антена забезпечує мінімальну EIRP 44 дБВт. RHCP / LHCP, Вертикальна / Горизонтальна поляризація.
Алгоритм широкого діапазону пошуку (WRS).
Конкурентні методи шукають вузьку смугу головного пелюстка. Однак ексклюзивний WRS від Intellian шукає широкий діапазон бічних пелюсток і переходить до основного пелюстка, забезпечуючи швидший пошук супутників.
Повністю автоматизоване цифрове відеомовлення (DVB)
Ідентифікація Декодер DVB із CPLD забезпечує високу швидкість ідентифікації.
Технологія динамічного нахилу променя (DBT).
Високошвидкісний субрефлектор обертається від осі, перевіряючи силу сигналу 50 разів на секунду та компенсуючи напрямок відстеження. Менший рух головного рефлектора означає менше шуму та подовжує термін служби виробу.
Ідентифікація сигналу DVB-S2
Високошвидкісна ідентифікація за допомогою декодера DVB-S2.
Блок керування антеною нового типу
• Легко змінювати та оновлювати супутникову інформацію
• Легка перевірка стану антени та автоматична діагностика
• Просте керування антеною через інтерфейс ПК
Автоматичне керування поляризацією (кутом перекосу).
Автоматична система контролю кута перекосу (-90°~ +90°) для лінійної горизонтальної/вертикальної поляризації.
Вбудований GPS і порт інтерфейсу NMEA 0183
i9P містить вбудований GPS всередині антенного блоку для швидшого отримання сигналу. Судновий GPS також можна підключити через порт NMEA 0183 на задній панелі ACU.
Карти покриття Intellian i9P





