Морська супутникова телевізійна система Intellian i4 США з рефлектором 45 см (17,7 дюйма) і LNB для всіх американських країн (B4-409AA)
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- i4
- ЧАСТИНА #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Морська система супутникового телебачення Intellian i4 (B4-409AA)
Завдяки своїй міцній, надійній і довговічній конструкції Intellian i4 та i4P забезпечують найвидатнішу продуктивність, щоб залишатися заблокованим на сигналі. Просте встановлення та зручний ACU підключає човнарів до розваг супутникового телебачення преміум-класу під час стоянки на якорі, у круїзі на високій швидкості або в умовах бурхливого моря. Стильний і полірований дизайн купола i4/i4P ідеально підходить для суден довжиною понад 50 футів.
Завдяки ексклюзивним інженерним інноваціям у технологіях Wide Range Search (WRS) і Dynamic Beam Tilting (DBT), i4/i4P може досягти найточнішої продуктивності відстеження та високого прийому сигналу без потреби в крихкому або зайвому датчику руху. Вбудована система GPS може пришвидшити пошук супутника та час отримання даних.
Революційні та інноваційні особливості дизайну i4/i4P включають вбудовані модулі HD і TriSat, вбудовані в блок керування антеною (ACU), а також попередньо запрограмовану глобальну супутникову бібліотеку. Це пропонує водіям супутникове телебачення високої чіткості (HD) від провідних постачальників послуг супутникового телебачення без будь-яких додаткових інструментів конвертації та кабельної проводки. Завдяки ексклюзивній системі MIM від Intellian яхти можуть насолоджуватися перемиканням каналів за допомогою пульта дистанційного керування для автоматичного перемикання з програми onwe на іншу, як у домашній системі. Додаткову інформацію див. у посібнику зі встановлення DISH Network MIM.
Для легкої та гнучкої установки та експлуатації i4/i4P підтримує стандартне подвійне та четвірне з’єднання IRD за допомогою одного кабелю між антеною та блоком керування антеною (ACU). Ця проста та потужна система виготовлена відповідно до найсуворішої перевірки якості ISO 9001:2001.
Крім того, модель i4P забезпечує вбудовану систему автоматичного контролю кута нахилу для підтримки оптимальної потужності сигналу та підвищення якості прийому супутників у зонах слабкого покриття супутникового сигналу.
Популярний розмір із високою продуктивністю
Діаметр рефлектора 45 см із загальнонаціональним покриттям для Північної Америки, Європи та регіональних послуг по всьому світу.
Швидше отримання сигналу
Ексклюзивний алгоритм Intellian Wide Range Search (WRS) дозволяє антені шукати, знаходити та фіксувати сигнал із неймовірною швидкістю та точністю.
Просте та легке встановлення
Завдяки одному кабелю для з’єднання антени та ACU системи Intellian i4/i4P швидко та легко встановлюються. Наш вдосконалений ACU розроблений таким чином, щоб вимагати мінімальних налаштувань, щоб ви могли миттєво почати насолоджуватися телепрограмами на борту свого човна.
Бездротове підключення та мобільний телефон Aptus
Вбудований Wi-Fi дозволяє підключати ACU до бездротового зв’язку. Комп’ютери, ноутбуки та смартфони можна використовувати для підключення до ACU та моніторингу, контролю та зміни налаштувань системи без проводів. Intellian Aptus mobile доступний для завантаження для доступу до ACU через Wi-Fi та керування антеною зі свого iPhone, iPad або інших мережевих пристроїв. iPhone і iPad є зареєстрованими торговими марками Apple Inc.
Налаштуйтеся на улюблені канали HDTV
Intellian i4/i4P забезпечує HD-канали з діапазону Ku. Модуль HD вбудовано в блок керування антеною Intellian i4/i4P для бездоганної інтеграції та простого встановлення.
Вбудований GPS
Intellian i4/i4P включає вбудований GPS для полегшення роботи та швидшого отримання сигналу. Це дозволяє i4/i4P мати вищу точність і легкість в експлуатації, де б не плавало судно.
Зручне керування
Блок керування антеною (ACU), який постачається як пакет за замовчуванням, забезпечує зручне керування різними функціями.

Specifications
| ДОСТАВКА ВІД | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛЬ | i4 |
| ЧАСТИНА # | B4-409AA |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 45 cm (17.7 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧАСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ВАГА | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Функції системи Intellian i4
- Функція автоматичного пошуку та ідентифікації супутників
- 2-осьова стабілізація забезпечує високу швидкість відстеження
Високоефективна антена
- Параболічна антена діаметром 45 см (17,7 дюйма) для прийому супутникових сигналів Ku-діапазону
- Кругова або лінійна поляризація залежно від регіону та обраного LNB
- Вбудований HD модуль для прийому HD TV в діапазоні Ku
Запатентована Intellian технологія Quick&Quiet℠ (iQ²)
- Технологія iQ² дозволяє швидко налаштуватися, підтримувати стабільний сигнал і насолоджуватися улюбленими телепередачами в тихому комфорті
- Алгоритм Wide Range Search (WRS) забезпечує найшвидше отримання сигналу, доступне будь-де
- Технологія Dynamic Beam Tilting (DBT) використовує інтелектуальний аналіз променя в режимі реального часу для забезпечення чудової якості сигналу, усуваючи нав’язливий фоновий шум, який виникає під час використання звичайних антен.
Блок керування антеною
- Інтуїтивно зрозуміле керування з цифровим інформаційним дисплеєм на ACU
- Бездротові автоматизовані оновлення та діагностика через Aptus PC і Aptus Mobile
- Вихідний порт постійного струму для легкого живлення Intellian MIM або модуля декодера Shaw
Можливість використання кількох приймачів
- Кілька приймачів і телевізорів можна підключити за допомогою Multi-Switch або Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- За допомогою MIM можна вибрати головний приймач для керування цільовим супутником
- У Північній Америці під час використання Dish або Bell TV потрібен MIM, який дає змогу автоматично перемикатися між супутниками за допомогою пульта дистанційного керування, як це ви робите вдома.
Вбудований GPS і інтерфейс NMEA 0183
- i3 містить вбудований GPS всередині антенного блоку для швидшого отримання сигналу
- Судновий GPS також можна підключити через порт NMEA 0183 на задній панелі ACU
Стильний розмір профілю Radome
- Діаметр обтічника антени 50 см (19,7 дюйма).
- Антена важить менше 11,6 кг (25,5 фунтів)
Трирічна глобальна гарантія
- Провідна в галузі 3-річна гарантія на деталі та якість виготовлення з 2-річною гарантією на роботу для всіх систем антени, що гарантує спокій ваших інвестицій у обладнання
What's included
Що включено
Усі супутникові системи стандартно включають такі частини
- Антена та радіатор 45 см (18 дюймів) рефлектор і LNB
- ACU (блок керування антеною)
- Програма PC Controller (компакт-диск із програмним забезпеченням у комплекті)
- Інструкція з монтажу та експлуатації
- Шаблон інсталяції
- Посібник зі швидкого встановлення
Інсталяційний комплект
- Настільний монтажний кронштейн ACU × 2 шт
- 15 м (49) футів × 1EA Antenna-ACU RG6 Коаксіальний кабель
- 3 м (10 футів) × 1 шт. коаксіальний кабель ACU-IRD RG6
- 10 м (33 фути) × 1 шт. кабель живлення постійного струму
- Послідовний кабель ПК 1,8 м (6 футів) × 1 шт
- З'єднувачі та гвинти
Карти покриття Intellian i4





