2-осьова глобальна морська супутникова телевізійна система Intellian i9W з тарілкою 85 см (33,5 дюйма) і LNB WorldView (B4-919W2)
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- i9W
- ЧАСТИНА #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Південна Корея
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Глобальна сумісність супутникових служб
Intellian i9W забезпечує максимальну зручність для підключення до тисяч безкоштовних ТБ, платних ТБ, стандартної чіткості та програм високої чіткості по всьому світу за допомогою одного модуля LNB, який включає кілька (8) частот LO.
Hands-free модуль WorldView™ LNB
Запатентований модуль WorldView LNB 2-го покоління є останньою інновацією Intellian. На відміну від інших LNB систем TVRO зі стабільністю ±1000 кГц, модуль LNB Intellian WorldView побудований на найвищій стабільності ±10 кГц, що має в 100 разів більшу точність і більшу чутливість сигналу.
Крім того, цей модуль LNB приймає багатодіапазонні та мультиполяризаційні послуги супутникового телебачення по всьому світу. Таким чином, водіям не потрібно вручну змінювати LNB всередині купола антени щоразу, коли судно перетинає інший регіон обслуговування супутників.
Прийом цифрового телебачення DVB-S2
Деякі послуги HD-телебачення перейшли на DVB-S2, і в майбутньому їх буде більше. Завдяки революційній технології цифрового телебачення Intellian DVB-S2 тепер водії можуть насолоджуватися своїми улюбленими розвагами DTH (прямо до дому) на морі, як удома.
Глобальна супутникова бібліотека
i9W містить попередньо запрограмовану бібліотеку глобальних супутників, яка дозволяє водіям вибрати потрібний супутник під час подорожі з регіону в регіон. Після вибору супутника модуль LNB WorldView автоматично переключиться на відповідну місцеву частоту для прийому сигналу.
Бездротове підключення та мобільний телефон Aptus
Вбудований Wi-Fi дозволяє підключати ACU до бездротового зв’язку. Комп’ютери, ноутбуки та смартфони можна використовувати для підключення до ACU та моніторингу, контролю та зміни налаштувань системи без проводів. Intellian Aptus mobile доступний для завантаження для доступу до ACU через Wi-Fi та керування антеною зі свого iPhone, iPad або інших мережевих пристроїв. iPhone і iPad є зареєстрованими торговими марками Apple Inc.

Specifications
| МОДЕЛЬ | i9W |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | B4-919W2 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 85 cm (33.5 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧАСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ВАГА | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Карти покриття Intellian i9W





