Iridium Edge™
In stock
- БРЕНД:
- IRIDIUM
- МОДЕЛЬ:
- EDGE
- ЧАСТИНА #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Таїланд
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Дозвольте своїм клієнтам використовувати свої існуючі наземні рішення для керування автопарком, телематики, безпеки та інших програм віддаленого моніторингу за допомогою Iridium Edge™, готового надійного пристрою супутникового зв’язку, який доповнює існуючі стільникові рішення для створення дворежимного з’єднання. для найвіддаленіших і важкодоступних куточків світу.
Швидкий вихід на ринок є критично важливим компонентом у сучасному висококонкурентному комунікаційному середовищі. Iridium Edge™ — це готовий, безпечний для навколишнього середовища міцний апаратний пристрій, який знижує вартість і ускладнення, пов’язані з розробкою апаратного забезпечення, виробництвом і сертифікацією терміналів для супутників.
Ключові характеристики Iridium Edge™:
- Готовий апаратний пристрій для простої інтеграції з низьким ризиком
- Недорогий пристрій для доступного замовника
- Супутникове доповнення для дійсно глобального покриття
- Наявність у готовому вигляді для швидкого виходу на ринок
- Надійне джерело живлення для промислових установок
- Екологічна герметичність для суворих умов
- Лінія видимості 180° для скомпрометованих, частково заблокованих місць
- Модем Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) для чудових мережевих переваг Iridium
Ключові ринки:
- Управління флотом
- Віддалений моніторинг
- SCADA
- Відстеження активів
- морський
Specifications
| МОДЕЛЬ | EDGE |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | EDGE1601 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE M2M |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM SBD |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 130 mm (5.11") |
| ШИРИНА | 80 mm (3.15") |
| ГЛИБИНА | 30 mm (1.18") |
| ВАГА | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Мережа:
- Розмір повідомлення: 240 байт (отримання), 370 байт (передавання)
- Частота: 1616 – 1626,5 МГц
Механічні:
- Розміри: 130 мм (Д) x 80 мм (Ш) x 30 мм (В)
- Ступінь захисту: IP 67
- Бічні та нижні кабельні виходи
Екологічні:
- Діапазон робочих температур: -40C до 85C
- Діапазон температур зберігання: від -40С до 85С
Інтерфейси:
- Командний інтерфейс RS232 AT
- Увімкнення/вимкнення ліній керування
Потужність:
- Джерело живлення (9-32 В), SAE J1455 Захист від скидання навантаження
- Захист від зворотної полярності
- Максимальна потужність: 1,6 Вт (пікова для короткої серії передачі)
- Режими низької потужності: < 100 мкА
Сертифікати:
- Сертифікація супутникової мережі Iridium®
- Схвалення FCC, IC, CE, Австралія
- Відповідає RoHS
Глобальна карта покриття Iridium

Iridium є єдиним постачальником справді глобальних супутникових рішень для передачі голосу та даних із повним охопленням землі (включаючи океани, повітряні шляхи та полярні регіони). Телефони Iridium надають основні послуги зв’язку у віддалені райони та з них, де інші форми зв’язку недоступні.