Intellian i6/i6P/i6W/s6HD сглобка с празен купол и основна плоча Сглобка с празен купол и основна плоча (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- i6 EMPTY DOME
- ЧАСТ #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Южна Корея
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1392,29 €
Без ДДС:
1392,29 €
Без ДДС:
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD сглобка с празен купол и основна плоча Сглобка с празен купол и основна плоча (S2-6110)

Specifications
| ДОСТАВКА ОТ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МАДЭЛЬ | i6 EMPTY DOME |
| ЧАСТ # | S2-6110 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | DOME |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 37 cm (14.6 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Поддръжка на Intellian i3
INTELLIAN i3 ЛИСТ С ДАННИ
INTELLIAN i3 РЪКОВОДСТВО
INTELLIAN i3 РЪКОВОДСТВО ЗА БЪРЗО ИНСТАЛИРАНЕ
Write a Review