Intellian t100Q 3-осна глобална морска сателитна телевизионна система с 105 см (41,3") антена и универсален четворен LNB (T3-111AQS)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- t100Q
- ЧАСТ #:
- T3-101AQS3
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t100Q-TV-System
Intellian t100Q 3-осна глобална морска сателитна телевизионна система с 105 см (41,3") антена и универсален четворен LNB (T3-111AQS)
Оптимизиран за европейския пазар
Intellian предоставя точното решение за нуждите на европейския клиент. Това е просто, лесно, надеждно и достъпно. За плавателни съдове, които може да се нуждаят от глобално телевизионно покритие в бъдеще, се предлага и комплект за преобразуване за модел LNB на WorldView.
Приемане на DVB / DVB-S2 сигнал
Някои от HD телевизионните услуги са преминали към DVB-S2 и в бъдеще ще има повече. Благодарение на новаторската DVB-S2 технология за цифрова телевизия на Intellian, сега плаващите в лодка могат да се наслаждават на любимите си DTH (Direct To Home) развлечения в морето, точно като у дома.
Интелигентно разпределение на сигнала
Системите от t-серията вече разполагат с вграден Quattro Switching Module, който интелигентно разпределя различни тонални сигнали към правилните портове на всички наследени мултисуичове, инсталирани в целия кораб. Няма нужда от преконфигуриране на нищо под палубата, освен ACU.
Глобална сателитна библиотека
t110Q включва предварително програмирана глобална сателитна библиотека, която позволява на плаващите да избират желания сателит, докато пътуват от регион на регион. Преминаването от един регион към друг е толкова лесно, колкото няколко докосвания на бутони на вашия смартфон или таблет.
Специализиран Ethernet порт за управление
Ethernet портът за управление отпред на ACU позволява директна и проста мрежова връзка между компютър и ACU. Портът за управление поддържа DHCP мрежова връзка по подразбиране, което позволява автоматични IP конфигурации и бърз достъп до решението за дистанционно управление на Intellian, Aptus Web.
Безжична връзка
Вграденият Wi-Fi позволява на ACU да бъде свързан безжично и може да се включва и изключва от превключвател. Всякакъв вид безжични устройства като компютри, лаптопи и смартфони могат да се използват за свързване към ACU и наблюдение, контрол и промяна на настройките на системата безжично
Specifications
| ДОСТАВКА ОТ | SEOUL (SOUTH KOREA) |
|---|---|
| МАДЭЛЬ | t100Q |
| ЧАСТ # | T3-101AQS3 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 105 cm (41.3 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕГЛО | 93,9 kg (207 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |