Intellian t240CK 3-осна C-Ku двулентова глобална система с 240 см (94,5 инча) рефлектор и WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- t240CK
- ЧАСТ #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Южна Корея
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-осна глобална морска сателитна телевизионна система
t240CK е първата в света антена, способна да приема както HD, така и SD сателитни телевизионни услуги в C-лента и Ku-лента едновременно от един и същи сателит. Многолентовият и многополяризиращ LNB на Intellian WorldView LNB позволява на потребителите безпроблемно да се настроят към всяка сателитна телевизионна услуга по целия свят, като просто натискат бутон всеки път, когато корабът преминава в различен регион на сателитна услуга.
Fiber Ready
Модулът Intellian FiberLink свързва антената към модулите под палубата с един оптичен кабел без загуби, който може да бъде прокаран до 2000 M, което значително опростява инсталацията на кораба. С множество RF изходи от мулти-превключвателя под палубата могат да се свържат както C-, така и Ku-Band приемници, осигурявайки безпроблемно потребителско изживяване на гостите и екипажа на борда.
Решение за отдалечено управление
t240CK може да бъде достъпен, наблюдаван и контролиран от всяко място по света чрез достъп до вградения в ACU софтуер Aptus Web, което позволява на интеграторите да изпълняват дейности по рутинна поддръжка като управлявана услуга. Тези функции включват надстройки на фърмуера, проследяване на параметри за проследяване, регистриране на данни за производителността и системна диагностика и др.
Specifications
| МАДЭЛЬ | t240CK |
|---|---|
| ЧАСТ # | T3-246AC |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 240 cm (94 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ТЕГЛО | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |