Intellian t130Q 3-осна глобална система със 125 см (49,2 инча) рефлектор и универсален четириконвертор (T3-131AQS)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- t130Q
- ЧАСТ #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Морска сателитна телевизионна система Intellian t130 (T2-1317S)
За тези, които управляват по-големи флотилии, t110W / t110Q може да бъде свързан в мрежа с всяка бордова, изградена от Intellian сателитна комуникационна система (VSAT или FleetBroadband), за да позволи отдалечен достъп и управление чрез Aptus Web, независимо къде се намира корабът по света.
Със своя Wi-Fi съвместим ACU, потребителите могат да се свързват безжично към t110W / t110Q с помощта на Aptus PC или Aptus Mobile, мобилно приложение за iOS, достъпно за безплатно изтегляне от App Store. Aptus предлага на потребителите незабавна диагностика, функции за регистриране на производителността и актуализации с едно докосване на фърмуера на антената и глобалната сателитна библиотека, гарантирайки, че антената осигурява върхова производителност по всяко време.
Ненадмината сателитна производителност в морето
Не е лесно да се намери сателит, който е на 22 000 мили, но благодарение на технологията Wide Range Search на Intellian, нашите антени търсят в по-широк диапазон и се фиксират към сигнал за секунди – четири до пет пъти по-бързо от конвенционалните антени.
Задържането на този сигнал по време на движение или когато лодката се движи е друга причина да изберете Intellian. Нашата патентована технология за динамично накланяне на лъча (DBT) използва интелигентен анализ на лъча в реално време, за да поддържа най-силния сигнал, дори когато корабът се движи с висока скорост или при лошо време. Освен това намалява необходимостта от постоянно регулиране на антената, намалявайки цялостното износване на антената.
Specifications
| МАДЭЛЬ | t130Q |
|---|---|
| ЧАСТ # | T3-131AQS |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |