Intellian t130W 3-осна глобална морска сателитна телевизионна система с 125 см (49,2") чиния и LNB за изглед на света (T3-131AWS)
Out of stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- t130W
- ЧАСТ #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-осна глобална морска сателитна телевизионна система с 125 см (49,2") чиния и LNB за изглед на света (T2-1317W2)
t130W на Intellian е идеално подходящ за нуждите на по-големи яхти, работни лодки и търговски кораби 80' и повече. С 3-осна стабилизация, широк диапазон на издигане и неограничен азимут без разгъване на кабела, тези антени могат да приемат дори когато работят близо до екватора или в полярните региони. Те са проектирани, произведени и тествани, за да издържат на най-суровите морски и атмосферни условия.
Intellian WorldView LNB - Системата с една антена, създадена да поеме света
Проектиран и произведен от вътрешното инженерство на Intellian, изключителният модул Intellian WorldView LNB предлага безпроблемно превключване между кръгово поляризирано програмиране в Северна, Централна и Южна Америка и линейно поляризирано програмиране с помощта на Universal Quad LNB в Европа, Близкия изток и Азиатско-тихоокеанския регион със своите вградена система за автоматично управление на ъгъла на изкривяване.
Насладете се на безпроблемно глобално приемане на сателитна телевизия
С възможността да получават многолентови и многополяризирани сателитни телевизионни услуги по целия свят, плаващите на лодки вече не трябва ръчно да изключват LNB вътре в купола на антената, когато плавателният съд премине в друг регион за сателитна телевизия. Насладете се на непрекъснато приемане на сателитни телевизионни програми практически навсякъде, където отидете с Intellian WorldView LNB.
Specifications
| МАДЭЛЬ | t130W |
|---|---|
| ЧАСТ # | T3-131AWS |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 125 cm (49.2 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕГЛО | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |