Intellian t130W празен купол (S2-13119_B)
calcActive())">
Intellian t130W празен купол (S2-13119_B)
Specifications
| МАДЭЛЬ | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| ЧАСТ # | S2-13119_B |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | DOME |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 125 cm (49.2 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕГЛО | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review