Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
BGAN TERMINALS | PLAANID | TARVIKUD | RENTIMINE | TOETUS
In stock
- BRÄND:
- COBHAM
- MUDEL:
- EXPLORER 325
- OSA #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
Kompaktne kõne- ja lairibalahendus sõidukitele
Terminali EXPLORER 325 BGAN abil saate Inmarsat BGAN-i kaudu kohe maailmaga ühenduse luua kõne või andmeside kaudu, isegi kui teie sõiduk liigub.
Liikvel olles suhtlemine tagab, et saate oma töö tehtud ning EXPLORER 325 abil ei jää te kunagi kontakti, isegi kui sõidate kiirusega kuni 200 km/h.
Kiire ühendus
See võimaldab BGAN-i andmeedastuskiirust kuni 384 kbit/s standardset IP-d ja kuni 128 kbit/s voogesitust ning toimimist kuni 5° kõrgusel isegi siis, kui liigute kiirusega mööda ebatasast maad.
Kasu kiirest ühendusest ja kindlustundest, et see ei katke karmides keskkondades reisides.
Lihtne juurutada
EXPLORER 325 on nii lihtne kasutusele võtta – lihtsalt asetage antenn oma sõiduki katusele, ühendage see ja arvuti terminaliga ning teil on mobiilside jaotur.
Saate peaaegu hetkega oma kontoris olla. Juurdepääs VPN-ile, e-kirjadega tutvumine, veebi sirvimine; fikseeritud hinnaga ja ilma rändlustasudeta piiriületamisel.
Kompaktne vorm
35 cm läbimõõduga, 12 cm kõrgusega ja kõigest 3,6 kg kaaluva EXPLORER 325 antenniga on turul väikseim saadaolev sõiduki BGAN antenn.
EXPLORER 325 kompaktne suurus ja hind avavad uusi rakendusi liikvel olevaks suhtluseks, sealhulgas rongid ja veoautod.
| Mõõtmed (K/L/D) | Transiiver: 41x231x278mm Antenn: 120/?350mm |
| Kaal | Transiiver: 2,4 kg/Antenn: 4,4 kg |
| Standardne IP | kuni 384 kbps |
| Standardne hääl | 4 kbps |
| Esmaklassiline hääl | 3,1 kHz heli, 64 kbps (@kõrgus >45?) |
Specifications
| MUDEL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| OSA # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄND | COBHAM |
| VÕRK | INMARSAT |
| TEENUS | INMARSAT BGAN |
| KASUTA TÜÜPI | SÕIDUK |
| TARVIKUD | TERMINAL |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ANDMEKIIRUS | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| TOETATUD KEELED | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKTSIOONID | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| SERTIFIKATSIOONID | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Süsteemi kaasatud
1. Täielikult integreeritud automaatjälgimisantenn
- Värv: valge
- Sisseehitatud magnetkinnitused antenni kinnitamiseks
2. EXPLORER maismaasõidukite transiiver.
- Standardne Etherneti kaabel (2 m / 6,6 jalga)
- Alustamise komplekt - Kiirjuhend, CD juhenditega
- 12/24VDC sisendkaabel
- Antennikaabel, koaksiaalkaabel TNC-pistikuga (2,7 m / 8,8 jalga)
3. Thrane IP-telefonitoru, mis on ühendatud hälli ja mähitud kaabliga.
Spetsiifiline variandi 403721A-00520 jaoks:
- GNSS: ainult GPS - puudub Glonassi, Beidou ega Galileo tugi
- Alphasat: töötab EMEA-s, kuid ei toeta Alphasati laiendatud L-riba sagedusi
Inmarsat BGANi levikaart

See kaart kujutab Inmarsati ootusi katvuse osas pärast Inmarsati neljanda L-Band piirkonna kaubanduslikku tutvustamist. See ei anna teenuse garantiid. Teenuse kättesaadavus levialade äärealadel kõigub sõltuvalt erinevatest tingimustest.