Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
BGAN TERMINALS | PLAANID | TARVIKUD | RENTIMINE | TOETUS
In stock
- BRÄND:
- COBHAM
- MUDEL:
- EXPLORER 727
- OSA #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
Cobham BGAN EXPLORER 727 antenn on katusele paigaldatud ja jälgib pidevalt satelliidi asukohti, mis omakorda tagab kogu aeg kiire lairibaühenduse.
Kiire lairibaühendus liikvel
Antenn jälgib liikvel olles automaatselt satelliidi asukohti, võimaldades kiiret ühendust. Samaaegne 432 kbps andmeside ja telefonikõned – isegi kiirustel üle 200 km/h.
Mobiilne side
Asetage antenn oma sõiduki katusele, et muuta see terviklikuks mobiilsidekeskuseks. Pakub kohest juurdepääsu Internetile ja telefonivõrkudele.
Otseülekanne või salvestamine ja edastamine
Hõlbustab nii otseülekannet kui ka salvestamist ja edastamist ning võimaldab otseülekandeid maailma kuumadest kohtadest. Kasutage BGAN X-Streamiga BGANi suurimaid voogedastuskiirusi, kui terminal seisab (pausi ajal).
Specifications
| MUDEL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| OSA # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄND | COBHAM |
| VÕRK | INMARSAT |
| TEENUS | INMARSAT BGAN |
| KASUTA TÜÜPI | SÕIDUK |
| TARVIKUD | TERMINAL |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| TOETATUD KEELED | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKTSIOONID | INTERNET |
What's included
Süsteemi kaasatud
1. Täielikult integreeritud automaatjälgimisantenn (valge)
2. EXPLORER maismaasõidukite transiiver
- Standardne Etherneti kaabel (5 m / 16,4 jalga)
- 12/24 V alalisvoolu sisendkaabel (6 m / 19,7 jalga)
- Antennikaablid, COAX koos TNC-pistikuga (2,7 m / 8,8 jalga, 8 m / 26 jalga)
- Alustamise komplekt - Kiirjuhend, CD juhenditega
3. 403670A-00500: IP-telefon, mis on ühendatud hälli ja spiraalkaabliga
4. Antenni kinnituskomplekt (fikseeritud / siin)
Inmarsat BGANi levikaart

See kaart kujutab Inmarsati ootusi katvuse osas pärast Inmarsati neljanda L-Band piirkonna kaubanduslikku tutvustamist. See ei anna teenuse garantiid. Teenuse kättesaadavus levialade servas kõigub sõltuvalt erinevatest tingimustest.