Cobham Explorer 510 BGAN Land Portable Satellite Interneti-terminal (403711A-00500)
In stock
- BRÄND:
- COBHAM
- MUDEL:
- BGAN EXPLORER 510
- OSA #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Uus viis ühenduse loomiseks
Ülimalt kaasaskantav
Usaldusväärne ühenduvus
Specifications
| MUDEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| OSA # | 403711A-00500 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄND | COBHAM |
| VÕRK | INMARSAT |
| TEENUS | INMARSAT BGAN |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, PORTABLE |
| TARVIKUD | TERMINAL |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| ANDMEKIIRUS | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| TOETATUD KEELED | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKTSIOONID | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTIFIKATSIOONID | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHTKUJU | 3 SATELLIIT |
| OOTEAEG | 24 HOURS |
| PIKKUS | 202 mm (7.8") |
| LAIUS | 202 mm (7.8") |
| SÜGAVUS | 51.8 mm (2") |
| KAAL | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 terminal
• Sisseehitatud laetav liitiumioonaku
• EXPLORER Softbag
• USB-Ethernet-muunduri kaabel
• 100-240VAC toiteallikas
• Mitmekeelne Quick Start Quide
• Mitmekeelne veebiserver ja manustatud kasutusjuhend (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ja CN)
Inmarsat BGANi levikaart

See kaart kujutab Inmarsati ootusi katvuse osas pärast Inmarsati neljanda L-Band piirkonna kaubanduslikku tutvustamist. See ei anna teenuse garantiid. Teenuse kättesaadavus levialade servas kõigub sõltuvalt erinevatest tingimustest.