Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 Land Portable Satellite Internet Terminal (403720B-00505)
In stock
- BRÄND:
- COBHAM
- MUDEL:
- EXPLORER 710
- OSA #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Cobham BGAN Explorer 710 Land Portable Satellite Interneti-terminal
Kompaktne ja kerge täiustatud funktsionaalsusega
EXPLORER 710 on maailma väikseim 1. klassi terminal ja esimene, mis on võimeline pääsema juurde BGAN HDR (suure andmeedastuskiiruse) teenusele. Terminal on täiustatud funktsionaalsusega, sealhulgas sisseehitatud sidumisvõimalusega, mis kahekordistab teie voogesituse kiirust.
Üks selle uutest ja põnevatest funktsioonidest võimaldab kasutajatel ühendada oma nutitelefoni seadmeid, et saaksite lubada andmesideühendusega häälkõnesid. Muud funktsioonid hõlmavad USB-hostiliidest, kuumvahetusega akusid, hõlpsasti kasutatavat LED-ekraani ja mitut liidest, mis toetavad laia valikut rakendusi.
Uus terminal EXPLORER 710 BGAN on seatud sisse juhatama kiire ülikaasaskantava satelliidi voogesituse uue ajastu ringhäälingu ja muude IP-põhiste tööstusrakenduste jaoks.
EXPLORER 710 pakub voogesituse kiirust üle 650 kbps, kui kasutate uut suure andmeedastuskiirusega voogedastusteenust, mille Inmarsat tutvustab käesoleva aasta kolmandas kvartalis. 2013. aasta septembris saadaval olev EXPLORER 710 võimaldab kiireimat tellitavat videovoogesitust satelliidi kaudu ja garanteeritud QoS-iga.
Maailma väikseima ja kergeima 1. klassi BGAN-terminalina ja esimese platvormina, mis kasutab standardina uut suure andmeedastuskiirusega voogesitust, on EXPLORER 710 positsioonil, et toetada ringhäälinguorganisatsioone mobiilse välisringhäälingu kvaliteedi tõstmisel.
"EXPLORER 710 abil oleme välja töötanud seni kõige arenenuma ja väikseima klassi 1 terminali," kommenteerib Walther Thygesen, Cobham SATCOMi juht. "Oleme uhked, et esimene Cobham SATCOMi all täielikult välja töötatud EXPLORER pakub kasutajatele nii olulist jõudlust."
Jätkates tehnoloogiajuhtimise traditsiooni, mis sai alguse, kui EXPLORERi meeskond (tol ajal Thrane & Thrane'i osana) tutvustas oma esimest BGAN-terminali 2005. aastal, sisaldab EXPLORER 710 ka mitmeid täiustatud uusi funktsioone, sealhulgas võimalust siduda signaale mitmest terminalist Etherneti kaudu ja saavutada IP voogesituse kiirus 1 Mbps või isegi suurem.
EXPLORER 710 tutvustab ka nutitelefonirakendusi BGAN-ühenduvuse maailma, võimaldades kasutajatel ühendada oma seadmeid häälkõnede ja ühenduvuse jaoks. Muud funktsioonid hõlmavad suurt LED-ekraani, mis hõlbustab seadistamist ja seadistamist ilma arvuti, nutitelefoni või tahvelarvutiga ühendamata.
| Tootja | Cobham SATCOM |
| Kaal | 3,5 kg (koos akuga) Antenn 1,9 kg, Transiiver 1,6 kg |
| Voogesituse IP | BGAN HDR toetab nelja kanali voogedastuskiirust koosnevat portfelli, mille täieliku kanalivaliku puhul eeldatakse, et kiirus on umbes 650 kbit/s. |
| ISDN | 64 kbit/s RJ-45 kaudu |
| Hääl | RJ-11 või 3,1 kHz heli kaudu |
| Andmeliidesed | Ethernet, USB hosti liides, transiiver/antenniliides, BGAN SIM-kaardi pesa, WLAN 802.11b, LAN |
| Sissepääsu kaitse | Transiiver: IP52 / Antenn IP66 |
Specifications
| MUDEL | EXPLORER 710 |
|---|---|
| OSA # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄND | COBHAM |
| VÕRK | INMARSAT |
| TEENUS | INMARSAT BGAN |
| KASUTA TÜÜPI | PORTABLE |
| TARVIKUD | TERMINAL |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| ANDMEKIIRUS | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKTSIOONID | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHTKUJU | 3 SATELLIIT |
| PIKKUS | 279 mm |
| LAIUS | 332 mm |
| SÜGAVUS | 52 mm |
| KAAL | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
EXPLORER 710 transiiver ja antenn
laetav liitiumioonaku
Antenni kaabel
2 m ISDN/LAN kaabel
115/230VAC toiteallikas
Lühike juhend
Inmarsat BGANi levikaart

See kaart kujutab Inmarsati ootusi katvuse osas pärast Inmarsati neljanda L-Band piirkonna kaubanduslikku tutvustamist. See ei anna teenuse garantiid. Teenuse kättesaadavus levialade äärealadel kõigub sõltuvalt erinevatest tingimustest.