Iridium 9555N satelliittelefon (BPKTN1901)
In stock
- BRÄND:
- IRIDIUM
- MUDEL:
- 9555N
- OSA #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Tai
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| KOHALETOIMETAMINE | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MUDEL | 9555N |
| OSA # | BPKTN1901 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | IRIDIUM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | KÄESHOIDE |
| TARVIKUD | HANDSET |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ANDMEKIIRUS | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| TOETATUD KEELED | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| FUNKTSIOONID | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| SERTIFIKATSIOONID | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| RÄÄKIAEG | UP TO 4 HOURS |
| OOTEAEG | UP TO 30 HOURS |
| PIKKUS | 143 mm |
| LAIUS | 55 mm |
| SÜGAVUS | 30 mm |
| KAAL | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Iridium 9555 omadused
Tööstusliku kvaliteediga disain, mis tagab võrratu vastupidavuse
Kompaktne füüsiline jalajälg sujuvamaks kaasaskandmiseks
Intuitiivne kasutajaliides kasutusvalmis funktsioonide jaoks
Täiustatud SMS- ja e-kirjade saatmise võimalus
Integreeritud valjuhääldi
Peakomplekt ja käed-vabad võimalus
Sisemine antenn
Mini-USB andmeport ja telefoni modemina tugi
21 toetatud menüükeelt
Ekraan
200 tähemärgi pikkune valgustatud graafiline ekraan
Helitugevuse, signaali ja aku tugevuse mõõdikud
Valgustatud ilmastikukindel klahvistik
Helistamise funktsioonid
Integreeritud valjuhääldi
Kiire ühenduse loomine Iridiumi kõnepostiga
Kahesuunaline SMS-i ja lühimeili võimalus
Eelprogrammeeritav rahvusvaheline juurdepääsukood (00 või +)
Postkast hääl-, numbri- ja tekstisõnumite jaoks
Valitavad helina- ja märguandetoonid (8 valikut)
Mälu
100 kirjega sisemine aadressiraamat, mis mahutab mitut telefoninumbrit, e-posti aadressi ja märkmeid
SIM-kaardi aadressiraamat mahutavusega 155 kirjet
Kõneajalugu säilitab vastuvõetud, vastamata ja valitud kõned
Kasutuskontrolli funktsioonid
Kasutaja seadistatavad kõnetaimerid kulude haldamiseks
Klahvistiku lukk ja PIN-lukk täiendava turvalisuse tagamiseks
What's included
Iridiumi globaalne levikaart

Iridium pakub olulisi sideteenuseid kaugetesse piirkondadesse ja kaugematesse piirkondadesse, kus muud sideviisid pole saadaval. Iridium®-võrk, mis põhineb ainulaadselt keerukal globaalsel tähtkujul, mis koosneb 66 ristseotud Low-Earth Orbit (LEO) satelliidist, pakub kvaliteetseid kõne- ja andmeühendusi kogu planeedi pinnal, sealhulgas üle hingamisteede, ookeanide ja polaaralade. Koos oma partnerettevõtete ökosüsteemiga pakub Iridium uuenduslikku ja rikkalikku usaldusväärsete lahenduste portfelli turgudele, mis nõuavad tõeliselt globaalset suhtlust.
Maast vaid 780 kilomeetri kaugusel asuva Iridiumi LEO võrgu lähedus tähendab pooluste vahelist katvust, lühemat edastusteed, tugevamaid signaale, väiksemat latentsust ja lühemat registreerimisaega kui GEO satelliitidel. Kosmoses on iga Iridiumi satelliit ühendatud kuni nelja teisega, luues dünaamilise võrgu, mis suunab liiklust satelliitide vahel, et tagada ülemaailmne levi isegi siis, kui traditsioonilised kohalikud süsteemid pole saadaval.