Iridium 9602N SBD transiiver (4629A-9603N)
calcActive())">
Iridium 9602N SBD transiiver, mis on loodud integreerimiseks traadita andmerakendusse koos muu hostsüsteemi riist- ja tarkvaraga, pakub terviklikku lahendust, sealhulgas merelaevade jälgimist, seadmete jälgimist ja automaatset sõiduki asukoha määramist.
In stock
- BRÄND:
- IRIDIUM
- MUDEL:
- 9602N
- OSA #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Tai
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
220,84 €
Ilma KM-ta:
220,84 €
Ilma KM-ta:
- Buy 5 for 216,42 € 216,42 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,21 € 214,21 € each and save 3%
- Buy 20 for 209,80 € 209,80 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,38 € 205,38 € each and save 7%
- Buy 100 for 198,75 € 198,75 € each and save 10%
Iridium 9602N SBD transiiver
Iridium 9602N SBD transiiver, mis on loodud integreerimiseks juhtmevabasse andmerakendusse koos muu hostsüsteemi riist- ja tarkvaraga, pakub terviklikku lahendust konkreetse rakenduse või vertikaalse turu jaoks. Iridium 9602N sobib ideaalselt M2M lahenduste jaoks, sealhulgas merelaevade jälgimiseks, seadmete jälgimiseks ja sõidukite automaatseks asukoha kindlaksmääramiseks.
Iridiumi globaalne madala latentsusega SBD-teenus on ideaalne lahendus kõige jälgimiseks alates konteineritest ja veoautodest kuni lennukite ja laevadeni. Iridiumi lisandväärtusega edasimüüjad integreerivad selle vertikaalsete tururakendustega sellistes tööstusharudes nagu nafta ja gaas, raudtee, merendus, lennundus, kommunaalteenused ja valitsus/sõjandus.
Iridium 9602N on ühe plaadiga transiiver, mis on saadaval "musta kasti" transiiveri moodulina. Kõik seadmeliidesed on lisaks antennipistikule varustatud ühe mitme kontaktiga liidese pistikega. 9602N-ga on kaasas ainult tuumtransiiver. Kõik muud lõppkasutaja välirakenduse funktsioonid, nagu GPS, mikroprotsessoripõhine loogikajuhtimine, digitaalsed ja analoogsisendid, digitaalsed ja analoogväljundid, toiteallikas ja antenn, peab pakkuma lahenduse arendaja. Seadme liides üle kasutajaliidese koosneb jadaliidesest, alalisvoolu sisendist, võrgu saadaolevast väljundist ja toite sisse/välja juhtliinist. Iridium 9602N ei sisalda ega nõua abonendi identiteedimooduli (tuntud ka kui SIM-kaart) sisestamist transiiverisse. Iridium 9602M on ette nähtud kasutamiseks transiiveri moodulina, mis on paigaldatud teise hostsüsteemi.
Specifications
| KOHALETOIMETAMINE | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MUDEL | 9602N |
| OSA # | 4629A-9603N |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE M2M |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | IRIDIUM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM SBD |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE, SÕIDUK |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| TÖÖTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 41 mm |
| LAIUS | 45 mm |
| SÜGAVUS | 13 mm |
| KAAL | 30 grams |
Downloads
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
Write a Review