Iridium Edge Solar
In stock
- BRÄND:
- IRIDIUM
- MUDEL:
- EDGE SOLAR
- OSA #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Mehhiko
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 476,10 € 476,10 € each and save 2%
- Buy 10 for 471,25 € 471,25 € each and save 3%
- Buy 20 for 466,39 € 466,39 € each and save 4%
- Buy 100 for 461,53 € 461,53 € each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Uus Iridium Edge Solar on loodud olema lihtne ja odav päikeseenergial põhinev jälgimisseade. Midagi, mille saad paadi, sõiduki või muu vara külge kinnitada ja siis unustada. Seejärel saadetakse seadmest regulaarsed GPS-jälgimise aruanded, kusjuures sisemine aku laetakse sisseehitatud päikesepaneeli abil.
Iridium Edge® Solar on iseseisev ja programmeeritav, päikeseenergial töötav Short Burst Data (SBD®) seade, mis pakub reaalajas GPS-jälgimist ning kohalikku traadita andurit ja sidevõimalusi Bluetoothi kaudu. Toote iselaadimine, vähene hooldus, pikk kasutusiga põllul ja õhu kaudu leviv konfiguratsioon võimaldavad Iridiumi lisandväärtusega edasimüüjatel luua erinevaid jälgimisrakendusi, mida saab rakendada ka veelgi keerukamate lahenduste loomiseks. Iridium Edge Solar on mõeldud klientidele, kes vajavad väga lihtsat jälgimisseadet, mille nad saaksid seadistada ja unustada. Seega, kui vajate lihtsat autonoomset jälgijat, globaalse levialaga, mis edastab iga paari tunni tagant, võib see olla täpselt see, mida vajate.
Iridium Edge Solari funktsioonide hulka kuuluvad:
• Autonoomne GPS-jälgimine
• Bluetoothi võimalus juhtmevaba andurite integreerimiseks ja kohaliku seadme ühendamiseks
• Õhu kaudu toimuva konfiguratsiooni muudatused
• Intervall- ja ajastatud aruandlusrežiimid
• Start/Stop Reporting/In Motion Reporting
• Täielikult kapseldatud, väliseid pistikuid pole, vee sissepääsu kaitstud
• Kiirendusmõõtur ja magnetomeeter
• LED oleku indikaator
Toitehalduse üksikasjad:
• Fotogalvaanilised päikesepatareid, laetavad ja esmased akud
• Nutikas toitehaldussüsteem
• Kuni 3-aastane säilivusaeg
• Kuni 10-aastane kasutusiga
• Varuaku võimsus annab 2x päevas aruandluse kuni 5 aasta jooksul ilma päikeseenergiata.
Peamised turud:
- Autopargi haldamine
- Kaugjälgimine
- SCADA
- Varade jälgimine
- Merendus
Specifications
| MUDEL | EDGE SOLAR |
|---|---|
| OSA # | EDGESOLAR9640 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE M2M |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | IRIDIUM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM SBD |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE, SÕIDUK |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| TÖÖTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 164 mm |
| LAIUS | 71 mm |
| SÜGAVUS | 33 mm |
| KAAL | 470 grams |
Feature
Võrk:
- Sõnumi suurus: 240 baiti (vastuvõtt), 370 baiti (edastus)
- Sagedus: 1616 – 1626,5 MHz
Mehaaniline:
- Mõõdud: 130 mm (P) x 80 mm (L) x 30 mm (K)
- Sissepääsukaitse: IP67
- Külgmised ja alumised kaabli väljapääsud
Keskkonna:
- Töötemperatuuri vahemik: -40C kuni 85C
- Säilitustemperatuuri vahemik: -40C kuni 85C
Liidesed:
- RS232 AT käsuliides
- Sees/väljas juhtliinid
Võimsus:
- Toiteallikas (9-32V), SAE J1455 Koormuskaitstud
- Vastupidise polaarsuse kaitse
- Maksimaalne võimsus: 1,6 W (tipp lühikese ülekande sarivõtte jaoks)
- Madala energiatarbega režiimid: < 100uA
Sertifikaadid:
- Iridium® satelliitvõrgu sertifikaat
- FCC, IC, CE, Austraalia kinnitused
- RoHS-iga ühilduv
Iridiumi globaalne levikaart

Iridium on ainus tõeliselt globaalsete satelliithääle- ja andmesidelahenduste pakkuja, mis katab täielikult maakera (sealhulgas ookeanid, hingamisteed ja polaaralad). Iridium-telefonid pakuvad olulisi sideteenuseid kaugematesse piirkondadesse ja kaugematesse piirkondadesse, kus muud sideviisid pole saadaval.