ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| OSA # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | ASE |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PITUUS | 33 cm |
| LEVEYS | 15 cm |
| SYVYYS | 11.5 cm |
| PAINO | 1.6 kg |
Write a Review