Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- BRÄNDI:
- MOTOROLA
- OSA #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malesia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 €
ALV 0%:
870,00 €
ALV 0%:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| OSA # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | TWO-WAY RADIO |
| BRÄNDI | MOTOROLA |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | KÄdessä pidetty |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| PITUUS | 131 mm |
| LEVEYS | 59 mm |
| SYVYYS | 22 mm |
Write a Review