Iridium AeroAntenna Kiinteä Mast Antenna - Kiinnitysjalka (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Kiinteä Mast Antenna - Kiinnitysjalka (AT1621-73)
AeroAntenna Kiinteä Mast Antenna, käytettäväksi Iridium 9500, 9505 tai 9505A satelliittipuhelimien ja 9570 kannettavan telakan kanssa, tarjoaa poikkeuksellista vastaanottotehoa pysyviin sisä- tai merisovelluksiin. Se on suunniteltu vapaaseen ilmakäyttöön. (Ei maapohjaa.) AT1621-73 kiinteä masto Iridium lisävarusteiden pylväsasennusantenni on tarkoitettu käytettäväksi Iridium- ja Motorola-satelliittipuhelimien sekä erilaisten kiinteiden paikallisten kannettavien telakkajärjestelmien kanssa.
Specifications
| OSA # | AT1621-73 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | AEROANTENNA |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| OMINAISUUDET | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| PAINO | 226,79 gramas |