Iridium AeroAntenna Mobile pysyvä kiinnitysantenni (AT1621-5)
In stock
- BRÄNDI:
- AEROANTENNA
- OSA #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Yhdysvallat
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Tämä iridium-taajuusantenni (AT1621-5) on suunniteltu maa- ja mobiilisovelluksiin ja toimii sekä puhe- että dataviestintäjärjestelmien kanssa. Mukana tulee 197 tuuman antennikaapeli, joka on kiinnitetty antenniin. Antenni sisältää laipioliittimen, jonka avulla se voidaan asentaa ajoneuvon katolle, jossa on vain yksi reikä.
Tekniset tiedot
Halkaisija: 8,966 cm (3,53 tuumaa)
Korkeus: 2,108 cm (0,83 tuumaa)
Paino: 283,49 grammaa (10,0 unssia)
(Tätä tuotetta markkinoidaan myös nimellä Beam RST720)
Specifications
| OSA # | AT1621-5 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | AEROANTENNA |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40°C to 70°C |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| OMINAISUUDET | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LEVEYS | 8.966 cm (3.53 in.) |
| SYVYYS | 2,108 cm (0,83 po) |
| PAINO | 283,49 grammes (10,0 onces) |