Iridium Beam passiivinen antennikaapelisarja - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- OSA #:
- RST931
- ORIGIN:
- Iso-Britannia
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam passiivinen antennikaapelisarja - 3m / 9,8ft (RST931)
Säde RST931 Iridium 3 m (9 jalkaa) antennikaapeli tarjoaa joustavan asennusvaihtoehdon erittäin pienikokoisiin asennuksiin, joissa lähetin-vastaanotinmoduuli sijaitsee lähellä antennia ja on valmiiksi päätetty TNC-urosliittimillä.
• Iridiumin 3 dB:n häviömäärityksen mukainen
• Times Microwave -kaapeli
• TNC päätetty liittämään terminaaliin & antenniin
• Täysin testattu
• Asennettu Australiassa
Specifications
| OSA # | RST931 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| LISÄVARUSTEET | CABLE |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| OMINAISUUDET | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| PITUUS | 3m (9.8') |
| PAINO | 0.15 kg (0.33 lbs) |