Iridium Beam RapidSAT (EXTRMDD-RS-P)
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | NIMET | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUS |TUKI
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- MALLI:
- RAPIDSAT
- OSA #:
- EXTRMDD-RS-P
- ORIGIN:
- Australia
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-RapidSAT-EXTRMDD-RS-P
Beam DriveDOCK Extreme Docking Station (EXTRMDD-RS-P)
BEAM DriveDOCK Extreme handsfree-telakointiratkaisu tarjoaa korkealaatuisen kuljetusasennuksen Iridium Extreme -luurille. Telakointiasemassa on sisäänrakennettu kaiunvaimennus ja full duplex -tekniikka, jotka tarjoavat erinomaisen äänenlaadun ja ammattimaiset handsfree- tai yksityispuhelut kaikille ajoneuvoille tai lentokoneille*.
Iridium Extreme -luuri sopii tiukasti telakointiasemaan, jossa on USB- ja sarjadatayhteys, puhelimen lataus ja integroitu antenni, data- ja virtaliitäntä mahdollistavat kaikkien antennikaapelien ja virtalähteen pitämisen pysyvästi kytkettynä DriveDOCKiin käyttövalmiina.
Iridium Extreme -luuri sopii turvallisesti telakointiasemaan helposti napsautettavalla lukittavalla mekanismilla, joka voidaan asettaa ja poistaa napin painalluksella. Se on suunniteltu tarkoituksella, jotta voit käyttää SOS-hätäpainiketta ja kuulokkeen liitäntää telakoituna.
DriveDOCK Extreme tukee myös valinnaisen yksityisyydensuojapuhelimen käyttöä käyttömukavuuden lisäämiseksi tai älykkään yksityisyysluurin käyttöä, joka toistaa Extreme-puhelimen kaikki toiminnot toisessa paikassa.
* Riippumaton ilmailutodistus TÄYTYY hankkia ennen asennusta.
- Vankka muotoilu ja rakenne
- Lataa Iridium Extreme -luurin käyttövalmiina
- Integroitu antenniliitäntä, Iridium & GPS
- Integroitu USB-liitäntä
HANDSFREE-TILA
. Full duplex -tekniikka
. Ylivoimainen äänenlaatu
SEURANTA/GPS
. Liitännät BEAMin MyBuddy Extremeen
PANIKKI/HÄLYTYKSET
. Liitännät BEAMin MyBuddy Extremeen
. Tukee Iridium Extreme SOS:ää
INTEGROINTI BLUETOOTH?
. Tukeeko Bluetoothia? ääniyhteydet
SISÄLLINEN SOITTO
ÄÄNI, DATA, SMS, SBD
TIETOSUOJALUURI (VALINNAINEN)
. Automaattinen vastaus, kun se otetaan kupista
. Vaihtaa luurin ja handsfree-tilan välillä
ÄLYKÄS LUURI (VALINNAINEN)
ASENNUS
. Joustava asennus yleiskiinnityksen kautta
. Antenni, mikrofoni ja kaiutin asennettu kätevään paikkaan
LAATU
. 2 vuoden vaihtotakuu mielenrauhan takaamiseksi
. 100% tehtaalla testattu
. Täysin sertifioitu, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MALLI | RAPIDSAT |
|---|---|
| OSA # | EXTRMDD-RS-P |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| OMINAISUUDET | PHONE, TEXT MESSAGING |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,3 pouces) |
| LEVEYS | 83 mm (3.3 inches) |
| SYVYYS | 76 mm (3 pouces) |
| PAINO | 0,48 kg (1,1 lb) |