Passiivinen Omni-antenni Iridiumille (65900-003)
calcActive())">
In stock
- BRÄNDI:
- SCAN ANTENNA
- OSA #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- Tanska
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
0,00 €
ALV 0%:
0,00 €
ALV 0%:
Passiivinen Omni-antenni Iridiumille (65900)
| SÄHKÖTEKNISET TIEDOT: | |
|---|---|
| TAAJUUS | 1616–1626,5 MHz (L-kaista) |
| SATELLIITTIJÄRJESTELMÄ | Iridium |
| IMPEDANSSI | 50 ohmia |
| POLARISAATIO | RHCP (SAT) |
| AKSIAALISUHDE | < 6 dB |
| SAADA | 2 dBic |
| VSWR | < 2.0 |
| MEKAANISET TEKNISET TIEDOT: | |
|---|---|
| VÄRI | Kiiltävä valkoinen |
| KORKEUS | 111 mm |
| HALKAISIJA | 94 mm |
| PAINO | 300 g |
| ASENNUS | 1" kierre (US) (1"-14NF) |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -25C - +55C |
| ELÄINLÄMPÖTILA | -40C - +80C |
| LIITIN 1 | TNC (f) (SAT) |
| KAAPELI | Ei sisälly |
| ASENNUSPAIKKA | Pylväässä kiinnikkeellä |
| SUOJA SISÄÄN | IP66 |
| TÄRINÄ | IEC60945 |
| TILAUSTIEDOT: | |
|---|---|
| OSA NO. | 65 900 |
Specifications
| OSA # | 65900-003 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | SCAN ANTENNA |
| VERKKO | IRIDIUM |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| OMINAISUUDET | PASSIVE |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| PAINO | 300 grammes |
Write a Review