Passiivinen monisuuntainen antenni Iridiumille (65000)
calcActive())">
In stock
- BRÄNDI:
- SCAN ANTENNA
- OSA #:
- 65000
- ORIGIN:
- Yhdysvallat
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
0,00 €
ALV 0%:
0,00 €
ALV 0%:
Passiivinen monisuuntainen antenni Iridiumille (65000)
| SÄHKÖTEKNISET TIEDOT: | |
|---|---|
| TAAJUUS | 1616–1626,5 MHz (L-kaista) |
| SATELLIITTIJÄRJESTELMÄ | Iridium |
| IMPEDANSSI | 50 ohmia |
| POLARISAATIO | RHCP |
| AKSIAALISUHDE | < 6 dB |
| SAADA | 2 dBic |
| VSWR | < 1.5 |
| MEKAANISET TEKNISET TIEDOT: | |
|---|---|
| VÄRI | Valkoinen, ei kiiltävä |
| KORKEUS | 188 mm, 191,5 mm alusta mukaan lukien |
| HALKAISIJA | 95 mm |
| ASENNUS | Laipassa 1"-14NF |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40C - +85C |
| LIITIN 1 | N (f) |
| TILAUSTIEDOT: | |
|---|---|
| OSA NRO | 65 000 |
| OSA NRO | 65000IP (joukko) |
Specifications
| OSA # | 65000 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | SCAN ANTENNA |
| VERKKO | IRIDIUM |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| OMINAISUUDET | PASSIVE |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review