Thuraya GSM Extender
In stock
- BRÄNDI:
- THURAYA
- OSA #:
- GSM
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM Extender
Specifications
| OSA # | GSM |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTI INTERNET |
| KÄYTTÖALUE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRÄNDI | THURAYA |
| VERKKO | THURAYA |
| PALVELU | THURAYA IP |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | PORTABLE |
| LISÄVARUSTEET | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| OMINAISUUDET | INTERNET |
| TÄHDISTÖ | 2 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 216 mm (8.5") |
| LEVEYS | 216 mm (8.5") |
| SYVYYS | 45 mm |
| PAINO | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya kattavuuskartta

Thurayan vankka satelliittiverkko tarjoaa peiton syrjäisimmissä paikoissa ja varmistaa ruuhkattoman satelliittiviestinnän, jotta pysyt yhteydessä aina. Innovatiivisesta satelliittisuunnittelusta jokaisen Thuraya-laitteen ja lisävarusteen luotettavuuteen tarjoamme todella ylivoimaisen satelliittiviestintäratkaisun maanpäällisten järjestelmien ja matkapuhelinverkkojen rajojen yli.
Thuraya-verkosto ei kata Pohjois- tai Etelä-Amerikkaa.