Thuraya IP + kannettava laajakaista satelliittimodeemi
In stock
- BRÄNDI:
- THURAYA
- MALLI:
- IP+
- OSA #:
- 9104
- ORIGIN:
- Yhdysvallat
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ tarjoaa nopeimmat IP-nopeudet sen kokoisesta päätteestä, ja se on suunniteltu tukemaan monenlaisia kriittisiä sovelluksia. Erittäin kannettava, Thuraya IP+ voidaan helposti ottaa käyttöön repusta laajakaistaan muutamassa sekunnissa, jolloin voit hyödyntää luotettavaa laajakaistayhteyttä paikoista, jotka kuuluvat Thurayan laajaan satelliittiverkkoon.
Työ. Sähköposti. Surffaa. Skype. Facebook. Missä tahansa.
Thuraya IP+:n nopeat IP-ominaisuudet antavat käyttäjille mahdollisuuden käyttää yritysverkkoja ja olla yhteydessä työtovereihin, perheeseen ja ystäviin sähköpostitse, sosiaalisessa mediassa ja VoIP-sovelluksissa missä ja milloin tahansa.
Specifications
| TOIMITUS | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MALLI | IP+ |
| OSA # | 9104 |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTI INTERNET |
| KÄYTTÖALUE | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRÄNDI | THURAYA |
| VERKKO | THURAYA |
| PALVELU | THURAYA IP |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | PORTABLE |
| LISÄVARUSTEET | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| OMINAISUUDET | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHDISTÖ | 2 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 216 mm (8.5") |
| LEVEYS | 216 mm (8.5") |
| SYVYYS | 45 mm |
| PAINO | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ -peittokartta

Thurayan vankka satelliittiverkko tarjoaa peiton syrjäisimmissä paikoissa ja varmistaa ruuhkattoman satelliittiviestinnän, jotta pysyt yhteydessä aina. Innovatiivisesta satelliittisuunnittelusta jokaisen Thuraya-laitteen ja lisävarusteen luotettavuuteen tarjoamme todella ylivoimaisen satelliittiviestintäratkaisun maanpäällisten järjestelmien ja matkapuhelinverkkojen rajojen yli.
Thuraya-verkosto ei kata Pohjois- tai Etelä-Amerikkaa.