Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE Cellular Modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- BRÄNDI:
- COBHAM
- OSA #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Tanska
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE Cellular Modem (403756A-00500)
Yksinkertaisesti yhdistämällä LTE-modeemin EXPLORER 540:n takana, pääte pystyy käyttämään paikallista matkapuhelinverkkoa vaihtoehtona BGAN:lle automaattisella vikasietosuhteella BGAN- ja matkapuhelinverkkojen välillä.
LTE-modeemi on autoluokkainen ja suunniteltu ankariin ympäristöihin, joiden lämpötila-alue on laaja -40 - +85 °C, ja se saavuttaa jopa 150 Mbps:n suorituskyvyn LTE Cat -sovelluksella. 4.
Specifications
| OSA # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| TUOTETYYPPI | SATELLITE M2M |
| KÄYTTÖALUE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄNDI | COBHAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT BGAN M2M |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| PITUUS | 85 mm |
| LEVEYS | 85 mm |
| SYVYYS | 40 mm |
| PAINO | 380 grams |