„Beam IntelliDOCK 9555“ – „Bluetooth“ prijungimo stoties rinkinys (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| DALIS Nr. | 9555ID-SB |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | 100% GLOBAL |
| BRANDAS | BEAM |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| PASLAUGA | IRIDIUM VOICE |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | BUNDLE |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| SUDERINAMA SU | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 66 PALYDOVAI |
| ILGIS | 20 cm (7.9") |
| PLOTIS | 7.5 cm (3") |
| GYLIS | 6.5 cm (2.6") |
| SVORIS | 0.32 kg |
Dėžėje:
Spindulys IntelliDOCK 9555
Tvirtinamas plieninis tvirtinimo kronšteinas
Sąsajos ir maitinimo kabeliai
Vartotojo vadovas
Montavimo vadovas