Beam PotsDOCK 9555 – RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
In stock
- BRANDAS:
- BEAM
- MODELIS:
- POTSDOCK 9555
- DALIS Nr.:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Kinija
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
„PotsDOCK“ taip pat turi integruotą „Bluetooth“ modulį, skirtą balso ryšiui, kartu su išmaniąja sekimo ir perspėjimo ataskaitų sistema, naudojant įmontuotą „PotsDOCK“ GPS variklį. Įspėjimų ir sekimo modulis gali būti sukonfigūruotas taip, kad būtų palaikomas periodinis balsavimas arba avarinių įspėjimų ataskaitų teikimas.
Ragelis „Iridium 9555“ patikimai telpa į doko stotelę, kurioje yra įmontuotas „Bluetooth“, USB duomenų, telefono įkrovimo ir integruota antena, duomenų ir maitinimo jungtis, leidžianti visus antenos laidus ir maitinimą nuolat prijungti prie doko, paruoštą naudoti. „Iridium 9555“ ragelis lengvai įdedamas ir išimamas paspaudus mygtuką, esantį „PotsDOCK“ viršuje, todėl 9555 nuimti bet kada ir ramiai, žinant, kad jis visada bus visiškai įkrautas.
„PotsDOCK“ taip pat palaiko pasirenkamo kompaktiško „Beam Privacy“ ragelio naudojimą, kuris gali būti šalia „PotsDOCK“, kad prireikus būtų patogu.
Specifications
| MODELIS | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| DALIS Nr. | 9555PD |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | 100% GLOBAL |
| BRANDAS | BEAM |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| PASLAUGA | IRIDIUM VOICE |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | DOCKING STATION |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| SUDERINAMA SU | IRIDIUM 9555 |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 66 PALYDOVAI |
| ILGIS | 200 mm |
| PLOTIS | 75 mm (3.0") |
| GYLIS | 65 mm (2.7") |
| SVORIS | 0.32 kg |
Feature
• Slim line kompaktiškas montavimas
• Integruotas Bluetooth ryšys
• RJ11/POTS sąsaja
• Galimi balso, SMS, SBD ir grandinės perjungiami duomenys
• Integruotas sekimas ir SOS
• USB duomenų sąsaja
• RS232 D9 nuoseklioji sąsaja
• Priedas/Uždegimo jutimas
• 9-32V DC maitinimo įvestis
• TNC ir SMA GPS
• Visiškai sertifikuota, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 metų remonto arba keitimo garantija