Beam IntelliDOCK 9555 - „Bluetooth“ dokavimo stotis (9555ID)
In stock
- BRANDAS:
- BEAM
- DALIS Nr.:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Kinija
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
„Iridium 9555“ rankinis telefonas tvirtai įsistato į IntelliDOCK, kuris turi integruotą „Bluetooth“, USB duomenų prievadą, integruotą skambėjimo signalą, telefono įkrovimą ir integruotą anteną, duomenų ir energijos jungtį, leidžiančią visus antenų kabelius ir energiją nuolat prijungti prie dokavimo stoties, kad būtų paruošti naudoti. „Iridium 9555“ rankinis telefonas lengvai įdedamas ir išimamas paspaudus mygtuką viršuje IntelliDOCK, todėl labai lengva bet kada išimti 9555, žinant, kad jis visada bus visiškai įkrautas.
IntelliDOCK taip pat palaiko pasirenkamo kompaktiško Beam Privacy Handset naudojimą, kuris gali būti įrengtas šalia IntelliDOCK, jei reikia papildomo patogumo.
Specifications
| DALIS Nr. | 9555ID |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | 100% GLOBAL |
| BRANDAS | BEAM |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| PASLAUGA | IRIDIUM VOICE |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | DOCKING STATION |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SUDERINAMA SU | IRIDIUM 9555 |
| FUNKCIJOS | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 66 PALYDOVAI |
| ILGIS | 20 cm (7.9") |
| PLOTIS | 7,5 cm (3") |
| GYLIS | 6.5 cm (2.6") |
| SVORIS | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - „Bluetooth“ dokavimo stotis (9555ID)
INTELLIDOCK KRAUTUVAS
• Saugiai laiko 9555 rankinį telefoną
• Tvirta konstrukcija ir dizainas
• Įkrauna 9555 rankinį telefoną, paruoštą naudoti
• Integruota antenos jungtis
• Rankinis telefonas visada įkrautas, paruoštas naudoti
INTEGRUOTAS BLUETOOTH®
• „Bluetooth®“ integruotas į krautuvą
• Palaiko „Bluetooth®“ balso priedus
• Patogus skambinimas laisvų rankų režimu
INTEGRUOTAS SKAMBĖTOJAS
• Integruotas skambėtojas, pagerinantis skambėjimo indikaciją BALSO, DUOMENŲ, SMS, SBD
• Palaiko visus „Iridium“ balso, duomenų, SMS ir SBD paslaugas
• Prieiga prie išankstinio apmokėjimo, po apmokėjimo ir įgulos skambinimo
• „Bluetooth®“ & USB duomenų ryšys
PRIVATUMO RANKINIS TELEFONAS
• Palaiko pasirenkamą „Beam“ privatumo rankinį telefoną
• Automatinis atsakymo / atšaukimo jutiklis
MONTAVIMAS
• Palaiko 9 - 32V DC maitinimo įvestį
• Lankstus montavimas per universalų laikiklį, taip pat tinkamas montuoti ant sienos
• Pasirenkamas 110 - 240V AC kištukas
KOKYBĖ
• Profesionalus pramoninis dizainas
• 2 metų ramybė, pakeitimo garantija
• 100% gamykloje išbandyta
• Pilnai sertifikuota, „Iridium“ patvirtinta, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In the Box:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount plieninis laikiklis
Sąsajos ir maitinimo kabeliai
Vartotojo vadovas
Montavimo vadovas